Lista ocen Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 (71)

~dej_dej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Autko prezentuje się wyśmienicie. Powracający do mody biały lakier w połączeniu z urokiem nadwozia prezentuje się wyśmienicie.
3,4
~Krzychu
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Od początku , dynamiczne i pewne w prowadzeniu , wykonane staranie ( plastiki , spasowanie elementów naprawdę świetne ) w środku cicho i wygodnie , dobre nagłośnienie i osobiście fajny pakiet stylistyczny , auto pięknie się prezentuje . Dalej , prowadzenie w zakrętach naprawdę świetnie , auto pewnie się prowadzi i trzyma drogi . Kolejno spalanie przy ciężkiej nodze 7 przy eko. udało mi się zejść do 5,5 z jadąc ok 90km/h . Przestrzeni sporo z...
~Użytkownik Audi
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Silnik pracuje stabilnie i równo. Przy -30 zapala bez problemu. (Silnik)
~Marcin
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto oceniem b. dobrze. Wysoka jakość wykończenia, wysoka niezawodność, niskie zużycie paliwa i b. dobra dynamika i elastyczność
4,1
~MARIO438
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Sporadyczny, niewielki zgrzyt prz włączaniu 3-go biegu (może brak mi doświadczenia) (Skrzynia biegów)
2,9
~marian
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
samochód o spokojnej sylwetce, może się podobać, wyposażenie jak na tę klasę pojazdu-super, wnętrze małe i ciasne dla osób o niewysokim wzroście-może być, silnik paliwożerny i awaryjny, podobno padają też wtryskiwacze, części koszmarnie drogie, trzeba uważać na jakość paliw, gdyż łatwo uszkodzić wtryskiwacze, gdyby nie awarie dałbym 4
2,5
~Andrzej
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Silnik może i w miarę żwawy ale tragicznie zestrojony ze skrzynią i przy ruszaniu turbo dzira , LUDZZIE UWAGA DPF CZYLI FILTR CZĄSTEK STAŁYCH to zmora wiecznie zapchany w serwisie raz w miesiącu zostawiam 1000pln za wymianę 4000 netto po prostu tragedia żona jeździ tylko po mieście i niby dlatego się zapycha ale to ekologia za pieniądze użytkownika (Silnik)
2,1
~Jurek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mocno i stanoowczo odradzam zakup z Tym silnikiem - TDI 2.0 TDI i to bez względu na rocznik. Mój z końca 2007roku posypał sie jak choinka po Świętach. W przeciągu użytkowania wymieniłem: blok - były mikropęknięcia, zębatkowy napęd pompy olejowej. Przy okazji tych awarii niezaponiane chwile na lawecie. Wyjazd na wakcacjie i powór do domu tego samego dnia. TRAGEDIA. Wcześniej miałem Audi z silnikami 1,9TDI 131KM, i były super. Te nowsze to kupa...
2,6
~Majako
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Zwykły samochód ,brzydki nie jest ale ładny też nie.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
7,6
~Staszek
Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Chodzi idealnie, ale mankamentem 6-io stopniowej skrzyni manualnej jest zbyt krótkie przełozenie biegów (Skrzynia biegów)
Audi A4 B7 Avant