Lista ocen Audi A4 B7 Sedan (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Z przodu bardzo wygodnie dla każdego - fotele w s-line kubełkowe świetnie trzymają kierowce w jednym miejscu przy dynamicznej jeździe. Z tyłu miejsca trochę mniej ale też wygodnie. Ja mam 185 cm wzrostu więc za mną pasażer może mieć maksymalnie 175 żeby każdemu było wygodnie (sprawdzone z natury). Pomimo, że auto nie jest za wysokie, nad głową dużo przestrzeni.
~Danypress
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Co do przestrzeni, z przodu w zupełności wystarczy miejsca dla osoby z wzrostem 190cm, z tyłu już jest niestety gorzej, przy przesunięciu siedzeń do tyłu niestety dorosłe osoby będą miały problem z komfortowym podróżowaniem, jest tego miejsca po prostu za mało.
~Michał
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Przestrzeni dla kierowcy jest bardzo dużo, ale z tyłu jak na tą klasę to trochę mało, za to mamy pojemny bagażnik więc jak ktoś posiada dzieci to myślę, że nie będzie to jakiś dużo problem.
~Robert
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu raczej standard. U mnie fajne jest to że fotele przednie, mają z tyłu plastikowe obicie, co sprawia że dzieci nie kopią mi po tkaninie tylko tym plastiku ;)
~Izabell
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
jak dla mnie świetnie mam 176 wzrostu , i wszystko spasowane jest \'pod rękę\' chociaż z tyłu osoby powyżej 180 mogą mieć ciasno bagażnik ma regularne kształty , jak dla mnie wystarczający ,
~Jacek
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
1) Obicia przednich siedzeń z tyłu plastykiem co powoduje obijanie przez pasażerów kolanami twardego plastyku; 2) Szeroka kolumna lewarka biegów i hamulca, niepotrzebnie zajmuje miejsce na nogi.
~Tadeusz
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
z przodu przeciętnie, natomiast z tyłu... to chyba jakiś żart ze strony Audi... więcej miejsca jest już w autach segmentu B (Clio, Punto) niż tutaj... jednym słowem CIASNOTA
~aldo moro
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Z przodu duzo miejsca dla pasazerow, niska pozycja za kierownica i duza mozliwosc regulacji fotela i kierownicy. Pasazer ma wiecej miejsca na nogi niz w autach typu Mondeo czy Avensis.
~Adi
Sedan 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Przestrzen i dla kierowcy i pasazera jest wygodnie i wszystko super ale z tylu malo miejsca i nie zbyt konfortowo
~bojka
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
to auto sredniej klasy mam 2m wzrostu z przodu ok a z tylu hmmm ja tam nie siadam ale pasazerowie nie nazekaja
Audi A4 B7 Sedan