Lista ocen Audi A4 B7 Sedan (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaroM
Sedan 2.0 TFSI quattro 200KM 147kW
Sprowadzilem auto ze Stanów za 26 tys USD + koszty transportu i cło. Wyszło w sumie ok 100 tys zł. Jak by nie bylo to 60 tys zł taniej niż w polskim salonie. Nie wiem jak to się dzieje, że za oceanem taki sam samochód kosztuje 30-40% taniej. Czy niemieccy robotnicy są aż tak leniwi - czy leży to w strategii firmy (i tak to kupią) czy polityce podatkowej Uni.
~Cinek
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Kilka wpadek niestety się zdarzyło - przekładnia naprawiana !trzykrotnie!, sterownik skrzyni raz, jedna cewka zapłonowa strzeliła na autostradzie (dwie kolejne wymienione później na akcji serwisowej), króciec układu chłodzenia wymieniony przy 55 000 km itp. itd.
~Audi A4 Avant Quattro
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Odradzam kupowanie BOSE, oryginalnych felg aluminiowych i paru innych oryginalnych dodatków. Głośniki i wzmaniacz najlepiej założyć na zewnątrz. Podobnie felgi aluminiowe. Pozostałe rzeczy (silnik, zawieszenie, napęd) są warte swojej ceny.
~Michał G.
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Auto kupiłem jako używane. Poniewaz w tej konfiguracji było dostępne tylko jedno w Polsce więc nie mialem odniesienia. Cena byla porownywalna wyższymi cenami za 2,0 TDI. Z perspektywy czasu moge przyznac, że auto warte było zakupu.
~Bartek
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Auto osobiście sprowadziłem z Niemiec od prywatnego właściciela, więc pewnie dlatego wszystko działa jak powinno, na gotowo wyszło 44.000 zł ale warto było, bo nie ma żadnych niespodzianek.
~bojka
Sedan 2.0 TDI PD 170KM 125kW
W tej wersji auto kosztowalo 140tys za te pieniadze mialbym wieksze auto innej marki . Dzis moge powiedziec ze nie kupilem marki i znaczka , kupilem niezawodność , osiagi, wygode i ekonomie :)
~Pawel P.
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Kupić tanie audi??? Jeśli dobre i nie rozbite to nie możliwe! Cena jest wysoka nawet przy silnikach benzynowych ale prawdę wiesz za co zapłaciłeś!
~Radwi
Sedan 3.2 V6 FSI 256KM 188kW
Przed zakupem oglądałem wiele aut w tym budżecie cenowym z podobnymi osiągami i rokiem produkcji i myślę że to naprawde dobry wybór
~pablouk
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Wykończenie wnętrza i estetyka jest doskonała. Ceny są dosyć wysokie ale za takie auto trzeba załacić extra i słusznie, należy się.
~bohdan40@wp.pl
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
W porządku tylko za drogie dodatkowe wyposażenie Do wersji podstawowej trzeba dopłacić dobre 30 - 35 tyś zł by mieć w miarę autko.
Audi A4 B7 Sedan