Lista ocen Audi A4 B7 Sedan (115)

3,6
~Jacek
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak na samochód za 140 tyś zł jestem zawiedzony wieloma elementami, które nie są przemyślane. Estetyka wnętrza pozostawia wiele do życzenia.
3,2
~Peter K
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Szczera opinia potwierdzająca super kiepska jakość osprzetu silnika jak i jego samego. Przyjechałem samochodem około 60 tys kilometrów doświadczyłem kilku poważnych napraw jak i również podróży na niemieckiej lawecie fachowców z ADAC, jak rownież kosztownych napraw. Lista to pompa oleju, wspomagania, ugotowany zawór EGR wyrwana rolka z rozrzadu oraz kilka innych, chciałem tylko dodać auto regularnie serwisowane co 15 tys kilometrów, a tu i...
~piotr
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo ´poprawny´ samochod, ale w sumie przecietny
3,7
~Kamillo
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
W porównaniu do 1.9 tdi różnica jest zauważalna, swietny dzwięk V6. Naczytałem sie o tych silnikach strasznych rzeczy ale póki co nie ma na co narzekać. Polecam silnik z kodem BDG. (Silnik)
~Patryk kexs
Sedan 2.0 TFSI 200KM 147kW
Bardzo piękne i dobre auto polecam bardzo jeżeli egzemplarz jest zadbany to pochodzi długie lata ;) silnik dobry do modyfikacji aktualnie mam 300ps i 400nm bardzo dynamicznie przyspiesza . Polecam bardzo mocno ;)
4,1
~Jarot
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Duża radość z jazdy tym samochodem. Pomimo swoich wad bardzo dobre auto. Zła opinia jest prawdopodobnie spowodowana z zakupem pojazdu około 220 - 270 tys gdzie trzeba zrobić wszystkie drogie naprawy dwumasę, pompowtryski, i pompę oleju.
~Rafik834
Sedan 1.9 TDI PD 116KM 85kW
Każdemu polecam ja miałem srebrną lalunie jednak w nowyo rok miała przygodę i autko dostało szkodę całkowitą ale przez 4 lata zrobilem 80 tys ( zakupiłem w 2010 roku z przebiegiem 180 tys) i ani złotówki w silnik nie włożylem jedynie co 10 12 tys wymiana wymiana oleju filtrów i lać olej i jeździć
~Piotrek
Sedan 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Samochód użytkuję przeszło 10 lat i do tej pory nie sprawił mi poważniejszych problemów (nie licząc drobnych usterek-alternator regeneracja, wymiana sprężyn tylnych zawieszenia S line, spompka spryskiwaczy) Silnik BRE nie ruszana pompa oleju (można poczytać na forach odnośnie wadliwej pompy) kupiony z przebiegiem 87000 km teraz ponad 215000 km jazdy w długich trasach bezproblemowo. Od trzech lat małe przebiegi rzędu 3000 km rocznie i w...
~Adi
Sedan 3.0 V6 TDI CR 204KM 150kW
Z silnika jesten bardzi zadowolony od czasu kupna pilnuje tylko oleju w silniku nie mam zadnych problemow (Silnik)
~iceskywolker
Sedan 1.8 T 163KM 120kW
Silnik 1.8T MPI 163 KM (235Nm). - mocny i bezproblemowy (nie to co dzisiejsze silniki na bezpośrednim wtrysku). Od ponad 2 lat ma podniesioną moc do 193 KM (304 Nm) i tak sobie cyka cały czas. (Silnik)
Audi A4 B7 Sedan