Lista ocen Audi A4 B8 Avant (75)

~Olek
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
A4 2010, 2.0 TDI 143KM, przebieg 378 000km, zadbana. Samochodem zrobiłem póki co 15 000km, w tym czasie wymieniłem parę rzeczy eksploatacyjnych (termostat, poduszki silnika, czujnik EGT, czujnik różnicy ciśnień DPF, plastikowy kolektor dolotowy). Wszystkie uszkodzone części były oryginalne. Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, jeżeli chodzi o audi z tego rocznika to najlepszy. Za całokształt daje 4 za korozję podwozia...
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Przebueg 221 000km, salon pl. Z jednej strony świetnie, z drugiej tylko poprawnie. Materiały dobre, drzwi całe twarde ale z ładnego plastiku choć skrzypią troszkę uchwyty do zamykania. Pulpit miękki, obsługa mmi trochę upierdilwa- niby wszystko oczywiste ale bmw zrobiło to lepiej. Pokrętła działają w stronę przeciwną niż spodziewana. Wyciszenie do 130 dobre, powyżej przedziera się szum. Zawieszenie dla mnie trochę za twarde (bez s-line) ale...
~Michał
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Samochód kupiłem jako 11 letni z przebiegiem 220 tys km Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Jest dobrze wyciszony, przestronny i świetnie się prowadzi. Jakość materiałów we wnętrzu jak i spasowanie na wysokim poziomie, czuć markę premium. Z rzeczy uciążliwych na codzień jest brak podgrzewanych lusterek (myślałem że jest to oczywiste wyposażenie, jednak nie...) Auto wygląda na masywne i solidne, tak samo jest we wnętrzu.
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Uważam, że to świetny samochód, ma kilka wad: fatalną skrzynię, trochę dużo pali, nie jest tak wyciszony jakby się oczekiwało. ALE - jakość wykonania, świetne prowadzenie (układ kierowniczy/zawieszenie), wytłumienie nierówności, agresywny i robiący wrażenie wygląd sprawiają że bardzo się cieszę że go wybrałem - kupiłbym jeszcze raz !
4,1
~zelon
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Wczesniej jezdzilem Honda Accord z 2006 roku. Przed zakupem przetestowlem nowa Mazde 6 i Honde Accord. Mazda ma piekna sylwetke...ale cala reszta pozostawia wiele do zyczenia, zwlaszcza poziom halasu w srodku. Honde prowadzi sie najlepiej, bezkonkurencyjna skrzynia, rewelacyjny silnik i uklad kierowniczy. Niestety ciasno z tylu i pare wpadek jakosciowych jesli chodzi o materialy w srodku. Audi kupilem "oczami". Ma piekna sylwetke,...
~Andrew
Avant 2.0 TFSI 211KM 155kW
Polecam! uważam,że produkt audi jest lepszy od konkurencji co przyznał mi nie jeden użytkownik bmw 3 i merca klasy c.Auto jest piękne,w mojej konfiguracji bardzo przytulne w środku (wszystko czarne + pakiet oświetlenia.)Daje dużo frajdy i poczucie bezpieczeństwa,urzekający napęd quattro ,mam nadzieje że będzie nie zawodne,
~Jarosław69
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
AUDI A4 2.0 TDI(170KM) AVANT QUATTRO to dobry komfortowy, cichy, oszczędny, nie za duży(zaleta), ładny samochód ale z tym silnikiem nie dający pełnej radości z jazdy.
~Lukasz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Moja opinia może się Państwu przydać - przejechałem już ponad 200.000 km - często w długich trasach. Uważam że to zacne auto, prawie niezawodne, wygodne w długich trasach i do tego prestiżowe (mimo że to nie BMW czy Mercedes). Dopracowane w prawie każdym szczególe. Polecam to auto pod warunkiem zakupu z pewnego źródła (często widać na portalach używane auta z nierealnym przebiegiem - trzymajcie się od tego daleko).
~Bloku
Avant 3.0 TDI 240KM 177kW
Wyśmienity samochód o zgrabnych wymiarach z bardzo proporcjonalnym designem no i z super nowoczesnym silnikiem V6TDI, który zadziwia zwinnością, kulturą pracy oraz cichą pracą. Jednocześnie super niepozorny wóz który wygrywa praktycznie z każdym autem podczas prób przyśpieszania. Nie mam z tyłu oznaczenia silnika co potęguje zdziwienie u wielu kierowców.
~IndiaPapa
Avant 2.0 TFSI 211KM 155kW
Auto świetnie się prowadzi, silnik jest mocno responsywny, dużo możliwości tuningu/polepszania osiągów - katalizator i ECU - do ok 250KM, intercooler FMIC i turbina K04 to dodatkowe 50KM.
Audi A4 B8 Avant