Oceny Audi A4 B8 Avant

Audi A4 B8 Avant - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Avant

~Maciej
Audi A4 B8
Samochód bardzo ładny, wygodny, dobrze wykonany, dający wiele przyjemności z jazdy
Audi A4 B8
Bardzo wygodne, kompletnie niezawodne, bardzo ładne auto.
~Łukasz
Audi A4 B8
auto fajnie jeździ, ale nie mam do niego zaufania, poza tym w serwisie traktują cię jak idiotę, który pyta się o auto zastępcze, skoro oni łaskawie naprawiają mi nowe auto
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Avant
7,5
10,2
~Tomasz
Audi A4 B8
Audi to szajs. Kupiłem samochód z 2010 roku z wadą konstrukcyjną silnika, która była znana praktycznie po pierwszym roku funkcjonowania silnika. Szanująca się firma dokonałaby gruntownych napraw jeszcze w okresie gwarancyjnym lub później w ramach akcji serwisowej. A, tak bujaj się sam kliencie. To pokazuje solidność firmy.
~enzo
Audi A4 B8
prawdopodobnie najlepszy w swojej klasie, mialem okazje porownac z bmw 320d i raczej nie zamienilbym
~Benek
Audi A4 B8
Świetny silnik,zawieszenie,układ kierowniczy i tak naprawdę dopracowany w każdym najmniejszym detalu.Rewelacyjne spalanie nawet nie myślałem że takie auto może tak mało palić.
~kamczatka
Audi A4 B8
Jestem rozczarowany. Auto rozreklamowane, drogie i nie wiele wzamian. Serwisy planowe b.drogie a miedzy nimi dodatkowe naprawy jeszcze drozsze. Ogolnie, to droga przyjemnosc i nie warta tych pieniedzy.
~zelon
Audi A4 B8
Wczesniej jezdzilem Honda Accord z 2006 roku. Przed zakupem przetestowlem nowa Mazde 6 i Honde Accord. Mazda ma piekna sylwetke...ale cala reszta pozostawia wiele do zyczenia, zwlaszcza poziom halasu w srodku. Honde prowadzi sie najlepiej, bezkonkurencyjna skrzynia, rewelacyjny silnik i uklad kierowniczy. Niestety ciasno z tylu i pare wpadek jakosciowych jesli chodzi o materialy w srodku. Audi kupilem "oczami". Ma piekna sylwetke,...
~Lukasz
Audi A4 B8
Moja opinia może się Państwu przydać - przejechałem już ponad 200.000 km - często w długich trasach. Uważam że to zacne auto, prawie niezawodne, wygodne w długich trasach i do tego prestiżowe (mimo że to nie BMW czy Mercedes). Dopracowane w prawie każdym szczególe. Polecam to auto pod warunkiem zakupu z pewnego źródła (często widać na portalach używane auta z nierealnym przebiegiem - trzymajcie się od tego daleko).
~David85
Fajne auto,mam wersje z Navi 3G plus,bixenon,Bang Olufsen