Ocena kierowcy - Audi A4 B8 Avant

pudzians, 7 lat temu
Silnik 2.0 TDI 170KM 125kW
Rok produkcji 2011
Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : to jest na prawdę rewelka
długo zwlekałem z wypowiedzią ponieważ wcześniej miałem audi a6 c5 i szybko dałem odpowiedz i ech szkoda gadać.Zastanawiałem się nad a4 b7 ale wybór padł po długich poszukiwania na b8.Dlaczego? Nowsze piękniejszy srodek bardzo przytulny intuicyjny zewnątrz to już arcydzieło zawsze rzucające się w oczy ani za duże ani za małe tzn zależy kto co woli.Szukałem również w audi a6c6 i pewnie bym kupił gdyby nie to że skusiła mnie cena bo za tą cene mam młodsze autko i lepsze wyposażone (można powiedzieć pełne)
silnik super polecam silni CAHA oczywiście ma też terbo dziurę na początku no i to nie 3.0 tdi jest różnica ale. Silnik bardzo przyjemny słychac że to TDI ale mnie to nie przeszkadza mój ma program na 206 km i jest już lepiej dużym plusem jest również silnik znany mechanikom
spoko może mogłaby mieć krótsze przełożenia ale...
to już rewelka samochód po prostu max trzyma się drogi mam zawieszenie fabrycznie obniżone (delikatnie) i na trasy rewelacja! Na mieście też nie jest żle ale ja często w trasy jeżdzę więc..
spoko
super! wszystko przejżeste jak w audi czytelne do granic intuicyjne menu po prostu UWIELBIAM ZA TO TĄ MARKĘ!
nie jest żel ale mogło być lepiej trochę z ustawienie nawiewów cięzko ale...
wstawiam doskonale dlaczego? BO TO A4 nie A6 czy A8 jak dla mnie wystarczająco naprawdę więcej miejsca niż np: BMW 3 z podobnego rocznika Z tyłu tyle miejsca że 3 osoby mogą podróżować wiadomo jak z przodu ktoś wysoki usiądze z tyłu trochę brakuje miejsca na nogi ale tak jak pisałem to A4
spoko
nie narzekam częsci bardzo dostępne i jak na razie mało mam z nią problemów więc..
audi mówi samo za siebie
na prawdę drobne
myslę ze cięzko napiac mi o poważnych usterkach bo ich nie miałem.Mam już nalatane ponad 211 000 tys km i zespsuło mi się tylko czujnik od dpf (300 zł nowy ori) oraz... łożysko padło 300 zł na prawdę nie narzekam

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI 170KM 125kW [l/100km]

7,3