Oceny Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011

Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 170KM 125kW 2008-2011

~Jarosław69
Audi A4 B8
AUDI A4 2.0 TDI(170KM) AVANT QUATTRO to dobry komfortowy, cichy, oszczędny, nie za duży(zaleta), ładny samochód ale z tym silnikiem nie dający pełnej radości z jazdy.
Audi A4 B8
Przejechalem autem 60 tys jak dla mnie silnik kupa złomu ciągle warsztat jak ie czujnik cisnienia paliwa to wtryski :/ jeżeli chodzi o wygląd jest mega :) ale awaryjność spora nie polecam
~pudzians
Audi A4 B8
długo zwlekałem z wypowiedzią ponieważ wcześniej miałem audi a6 c5 i szybko dałem odpowiedz i ech szkoda gadać.Zastanawiałem się nad a4 b7 ale wybór padł po długich poszukiwania na b8.Dlaczego? Nowsze piękniejszy srodek bardzo przytulny intuicyjny zewnątrz to już arcydzieło zawsze rzucające się w oczy ani za duże ani za małe tzn zależy kto co woli.Szukałem również w audi a6c6 i pewnie bym kupił gdyby nie to że skusiła mnie cena bo za tą cene...

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gaetsby
Audi A4 B8
Bardzo dobry samochod, dobre materialy wykonczeniowe, wysoka jakosc, system MMI fukcjonalky szczegolnie w polaczeniu z nawigacja i wyjsciem na IPhona - latwy w obsludze. Piekna linia choc trzeba uwazac na przedni wystajacy zderzak.
~Krystian
Audi A4 B8
Uważam, że to świetny samochód, ma kilka wad: fatalną skrzynię, trochę dużo pali, nie jest tak wyciszony jakby się oczekiwało. ALE - jakość wykonania, świetne prowadzenie (układ kierowniczy/zawieszenie), wytłumienie nierówności, agresywny i robiący wrażenie wygląd sprawiają że bardzo się cieszę że go wybrałem - kupiłbym jeszcze raz !
~Dominika
Audi A4 B8
Super auto 2.0tdi 170km w ogole sie nie psuje bez konkurencyjny nie to co 140km ktorym co chwilę sie cos dzieje
Audi A4 B8
Generalnie jestem z autka bardzo zadowolony - da się nim przemieszczać bardzo oszczędnie (spalanie ok 6L) a czasem, kiedy trzeba można je na prawdę sprawnie rozpędzić do prędkości maksymalnej
~Lukasz P
Audi A4 B8
Mam to autko od dwoch lat. Caloksztalt jest dobry. Po pierwsze wyglad to naprawde durzy plus szczegulnie przod auta wyglada swietnie. Narazie nie mialem zadnych usterek, nawet drobnych ale autko jest glaskane i serwisowane w Audi. Nie polecam serwisu u pana "czesia" w garazu, mlotkiem i srubokretem niewiele sie zrobi. Ma dobre wyposarzenie, System MMA jest super mimo ze trzeba sie na poczatku troche przyzwyczaic, jest troszke...
~Dump
Audi A4 B8
Jest OK ale jak za ta kase to oczekiwalem czegos wiecej. Teraz zaluje ze nie wziolem jeszcze raz BWM 5 albo Volvo V70 lub A6 i dalem sie namowic na mniejszy model. Troche w tym mojej winy bo nie mialem czasu go przetestowac (nie mieli go jeszcze w salonie jak zamawialem), no i wpadla mi w oko jego linia nadwozia. Mysle ze jak sie ktos przesiada z mondeo lub vectry to bedzie super.
Audi A4 B8 Avant