Lista ocen Audi A4 B8 (115) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~looke
Limousine 2.0 TDI 170KM 125kW
Cennikowo ten samochód kosztował 225 tys. zł. Materiały we wnętrzu bardzo dobre, ale technicznie z mojego punktu widzenia to bardzo awaryjny samochód. Niska utrata wartości Audi? Włóżcie sobie ją między bajki! Samochód stracił po 5 latach na wartości jak pospolita Dacia, a z powodu tragicznej awaryjności okazał się właściwie "niesprzedawalny". Oczywiście, gdybym oszukiwał kupujących nie informując o naprawach, sprzedałby się zapewne...
~mkrex
Avant Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
W wersji podstawowej cena wysoka, byłyby 3 albo 4 gwiazdki ale za 2000 zł turbo + 1400 zł chip + 3000 zł sprzęgło samochód mocniejszy niż wersja 177 KM które wyjściowo jak kupowałem chodziły po 15k zł więcej Znakomita klimatyzacja. Nic się nie psuje jak w świetnym Volvo S60 D5. Bajeranckie światła LED z przodu do jazdy dziennej, tylne neon LED i LED; kierunkowskazy tylne można zrobić na dynamiczne (ja przy pomocy dwóch kostek zrobiłem pół...
~Vinci
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Wydaje mi się że ten samochód nie jest wart tej ceny. Rażą tandetne plastiki, jakieś skrzypienia z tyłu. Silnik też nie poraża ani dynamiką ani wyciszeniem. Naprawdę lepsze wrażenia miałem z Superba, który większy z mocniejszym silnikiem też nowej generacji jest cichszy i ma się wrażenie słuszniej wydanych pieniędzy, bo mowa o takiej różnicy cenowej, że żonie można za to kupić nowego Grande Punto lub Yarisa!
~Krystian
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
w tej klasie/cenie żadnym autem nie zrobisz lepszego wrażenia na drodze (mazda 6 jest nijaka , Isignia i Mondeo to auto dla Przedstawiciela, Passat na każdym rogu, Accord za bardzo kosmiczny, s60 jakieś nieproporcjonalne) a Lexy, C-klasy są za drogie w utrzymaniu. Za prowadzenie, jakość wykonania w środku, uśmiech na twarzy niestety trzeba zapłacić - uważam że warto mimo ze to auto idealne nie jest.
~Adam
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Ogólnie poziom wykończenia, jakość spasowania, jakość użytych materiałów jest na bardzo wysokim poziomie, więc po części rozumiem wysoką cenę. Nie rozumiem natomiast dlaczego większość elementów, która, aż sie prosi, żeby była aluminiowa, jest plastikowa - listwy wykończeniowe na drzwiach, blenda dookoła zegarów oraz bledna dookoła lewarka zmiany biegów.
~Jacoxp
Limousine 1.8 TFSI 160KM 118kW
Po raz kolejny powtorze - polityka audi na zasadzie wszystkiego jako platna opcja to wstyd. brakuje najbardziej podstawowych rzeczy, ktore sa standardem nawet w tanszych autach. Biedny komputer, czerwony wyswietlacz rodem z lat 80tych, brak wielofunkcyjnej kierownicy, czujnik parkowania tylko z tylu, choc z przodu dwa metry blachy i wiele innych.
~zelon
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Jest OK. Gdyby nie skrzynia i wspomaganie byloby naprawde dobrze. Materialy, design, elektronika, naprawde super, glownie chyba za to sie placi w tym aucie. Zawieszenie tez bardzo dobre, spasowanie elementow, lakier, etc, naprawde na wysokim poziomie. Silnik niezly. W porownaniu z BMW 3 E9x rewelacja. W porownaniu z Honda Accord...tu moznaby polemizowac.
~Bartek
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
Auto jak na ten rocznik i klasę jedno z droższych, jednak tańszy niż accord viii, ja kupiłem auto bo mi się podobało. Jeśli szukasz niezawodności to kup hondę. Mimo wszystko audi wynagradza to swoim wyglądem. Absolutnie felgi 18 to minimum i wydaje mi się najbardziej optymalna opcja. Czarna w avancie s line prezentuje się pięknie :)
~Vaginiarz
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Gdyby nie pewne braki byłoby lepiej. Ewenementem jest BRAK PODSWIETLENIA schowka pasażera- brak pakietu oświetlenia wnętrza sprawia, że schowek jak w autach segmenty A. To już jest pzerność. W życiu bym się nie spodziewał, że czegoś takiego nie ma. Mój trafic z 2002 roku ma podświetlony schowek, wtf?

Usterki Audi A4 B8

Audi A4 B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lechu
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Samochud o wiele drozszy od innych marek np. Oprl insignia, ford mondeo, ale za maeke sie placi. Ja nie zaluje, auto innej marki byloby o 3-4lata mlodsze ale tym audi a4 naprawde dobrze sie jezdzi i nie zamienilbym go na inne auto chcby mlodsze o kilka lat. Nastepne bedzi nowsze a4 lub w podobnum wieku a6