Lista ocen Audi A5 I Sportback Facelifting (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ace
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Szukałem auta dla siebie prawie rok czasu. I nie ma lepszego auta w tej cenie. Pół roczne auto kupione w salonie z przebiegiem 10k kosztowało 135k netto. Leasing na 6 lat z opcja zakończenia po 2 latach i rozliczenia autem w salonie, z ubezpieczeniem w cenie i pakietem serwisowym, oraz kompletem opon zimowych i letnich, przy udziale 25k netto, wynosi miesiecznie 2350 netto. Czyli mniej niż płaciliśmy za poprzednie Mondeo MK4 raze z serwisem :)
~tomek
Sportback Facelifting 3.0 TDI 245KM 180kW
Jakośc dla mnie zadna,to auto kupuje sie oczami a później podwaja cenę zakupu usuwając awarie.W tej klasie auta za te pieniądze jestem głęboko rozczarowany.Pierwsza i ostatnia przygoda z AUDI.Przereklamowane g.....Tera Mazda po 2 latach fruwa,BEZAWARYJNIENajmniejszej awarii nie ma.I tak powinno byc-a Mazda duuuuuuuuużo tańsza.
~skalu
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Uważam że samochód wykonany całkiem dobrze, wygląd oraz spojrzenia przechodniów rekompensują jego niedoskonałości. W chwili obecnej za taki samochód z 2016 r., z rozsądnym przebiegiem (50-80 tyś. km.) można kupić za jakieś 120 tyś. zł. W tej cenie kupisz Peugeota 508 (prawie nowego) oraz wiele innych fajnych samochodów.
~grabatadano
Sportback Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Czy warto wydać 220 tyś na ten samochód? Moim zdaniem warto, chociaż jak to w życiu - za dobre rzeczy trzeba dobrze zapłacić. A5 wydaje się jeszcze być na styku jakość / cena. Powyżej 250k, za każde udoskonalenie trzeba niewspółmiernie dużo więcej zapłacić...
~stary wyga
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Szukam obecnie auta i powiem szczerze że w tej cenie cięzko znależć auta o lepszych parametrach, trwałości, klasie i prestiżu jednocześnie. Porównywalnie BMW jest ok 20 tys droższe (moje poprzednie BMW psuło sie na potęgę)
~grzegorz
Sportback Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Moim zdaniem w 2015, kiedy je kupowałem trudno bylo za te pieniadze kupić ciekawsze auto w klasie. Placimy za piękna karoserie, niezawodny silnik, wlasciwosci jezdne. Auto z charakterem warte swojej ceny.
~Lotnik1976
Sportback Facelifting 3.0 TFSI 272KM 200kW
ponad 300 tys. złotych za auto tej wielkosci tej jakości z takim wyposażeniem i silnikiem - tutaj moja ocena jest subiektywna - wydaje mi się kwotą ciut wygórowaną...
~Artur
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Auto dobrze wykonane. Materiały we wnętrzu dobrze spasowane. Poza skórą na fotelu kierowcy nic innego po tylu latach się nie dzieje.
~Bogdan
Sportback Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Jakość doskonała jak na Audi przystało, niestety płacimy nie tylko za jakość, ale i za prestiż marki którą wybraliśmy.
~marcino
Sportback Facelifting 2.0 TDI clean diesel 150KM 110kW
Doskonale jak dla mnie ale wiem ze to kwestia indywidualna.
Audi A5 I Sportback Facelifting