Lista ocen Audi A6 C4 (142) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ttalbierz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Dużo miejsca zarówno w przednim jak i w tylnym przedziale pasażerskim. Spokojnie bez stresu podróżowac może 5 dorosłych osób. Wersja avant więc duży bagżnik choc nie do końca. Niespodzianką może się okazac podwójna podłoga bagażnika.
~L
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Wszyscy w aucie bez problemów powinni przejechać sporą trasę bez jakichś ścisków i problemów. z przodu miejsca w zupełności wystarcza , z tyłu jak zawsze trochę gorzej ale znacznie lepiej jak w A4 :P .
~przemo
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
miejsca pod dostatkiem. pozycja za kierownica troche za wysoka. pomimo roznych ustawien fotela jakos nie moge wygodnie dluzej wysiedziec (mam te lepsze fotele z boczkami i wysuwanymi spodami)
~goncik
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Rewelacja, raz jechałem Audi A8 i tam było więcej miejsca, ale to inna klasa. Miejsce dla kierowcy i pasażera jest dużo. Zimnego łokcja wel ekierki ciężko zrobić bo drzwi dość daleko od kierowcy :)
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
Przód bez zarzutu (fabryczne kubełki). Tył trochę zbyt sztywniacko. Moim zdaniem zbyt pionowe oparcia tylnych foteli i w związku z przednimi fotelami kubełkowymi, tylne mało wyprofilowane na boczne trzymanie.
~Dziki
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Pełno wymiarowe auto na 5 osób i b duży bagażnik miejsca dużo nad głową i na nogi zarówno z przodu jak i tyłu. 2 podłokietniki i nic nie skrzypi ani nie trzeszczy.
~071S6
S6 Avant 4.2 V8 290KM 213kW
Pasażer oraz kierowca mają zapewnione 120% przestrzeni potrzebnej, na tylnej, podgrzewanej kanapie jest na prawde bardzo wygodnie i miejsca nikomu nie powinno brakowac.
~domi_i_jupi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
bardzo duzo miejsca na nogi z przodu i z tylu....znajomi chwalą sobie tylnia kanape ...ze wygodna i w miare głeboka.....nie wiem nie sprawdzałem...ja siedze z przodu...heh
~Audi_tdi
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Z przodu i z tyłu jest bardzo dużo miejsca. Dla porównania: lepiej niż w Audi A4, VW Passacie, VW Golfie, Mercedesie E [okularnik], Nissanie Primera, Oplu Astra 1,2,i 3.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4
7,1
12,4
12,9
~kamillo-gubin
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
przestrzeni nie brakuje dla kierowcy i pasażerów do wzrostu 180cm, zdecydowanie może być ciasno, ale i tak na tle klasowych rywali auto można uznać za bardzo obszerne.