Lista ocen Audi A6 C4 Sedan (64) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~posiadacz c4
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
na skrzynie biegów nie narzekałem biegi wchodziły gładko jak miała mało oleju skrzynia to było słychać przy zmianie biegów takie zazębianie się (typowe takie czykniecie) po wymianie oleju i zatankowaniu nowego a wchodzi tam 2.8l wszystko ustało i ucichło skrzynie 6cio biegową ciężko jest dostać i jest dość droga tak więć zwracać na nią szczególną uwagę
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Każda skrzynia w aucie powinna być 6 biegowa, 1 służy do ruszania, 2 rozpędzam się do 25-30, następnie 4 do 50, na 5 bez problemu można jechać od 50 do 80 a przy 80 wrzucam 6, przy prędkości 120km/h silnik ma 2100 obrotów, skrzynia naprawdę pomaga w ekonomicznej jeździe
~Adrian
Sedan 2.0 101KM 74kW
Skrzynia chodzi lekko, jest w miarę precyzyjna. W moim egzemplarzu każdą zmianę biegu słychać na zewnątrz, to trochę irytuje ale być może to tylko ten egzemplarz. Generalnie biegi nie za krótkie, nie za długie - w sam raz.
~Jerzy Łódź
Sedan 2.0 115KM 85kW
W sumie bez zarzutu, ale ostatnio pojawił się mały problem ze sprzęgłem i bierze zaraz przy podłodze - z tego co wywnioskował mój mechanik, to najprawdopodobniej wina pompy - koszt wymiany ok. 200PLN
~AudiManiak
Sedan 2.8 V6 30V 193KM 142kW
Przy spokojnej jeździe perfekcyjna zmina wszystkich przełożeń. Przy ostrej jeździe mało precyzyjna redukcja z V biegu na IV. Ale przy takim napędzie taka redukcja to rzadkość. Moim zdaniem ocena 4+
~Slodki
Sedan 2.8 V6 quattro 174KM 128kW
Automat , spisuje sie doskonlane , mimo , ze przebieg tio 313 tys , niekiedy czuc zmiane biegow , ale nie ma sie co dziwic ,przciez to nie DSg! !! :) Jestem bardzo zadowolony :)
~czaro0
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
Mam skrzynię 6 biegową i sprawuje się doskonale, fajny skok przy 40Km/h na 6 biegu bez problemu auto się rozpędza. Wiadomo, że nie odrazu osiąga 100km/h ale nie krztusi się. POLECAM
~djeremi
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jeden z powodów dla których zmieniłem markę, w audi jest bardzo precyzyjna, nawet w moim zajechanym egzemplarzu. Tu na razie nic się nie dzieje.
~KURDOLF
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Najlepszy automat jakim jeździłem a miałem już kilka ,naprawdę super skrzynia tylko czasem po szybkim pokonaniu zakrętu nie wrzuca ostatniego biegu 5-
~adamgt
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Dobrze zestopniowana, pomimo pewnej słabości silnika auto się dobrze rozpędza do 200 km/h. Bardzo podoba mi się praca i umiejscowienie drążka zmiany biegów.
Audi A6 C4 Sedan