Ocena kierowcy - Audi A6 C5 Avant

Tomcio Iszkwan, 11 lat temu
Silnik 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Rok produkcji 2000
Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : quattro to siła . wszyscy stoją a ja jade:P
Silnik : wałki rozrządu sie wycieraja
dla mnie niema lepszego auta może zakochałem się w audi przez te quattro ale komfort i jakosć też jest idealna
dla mnie niema żadnej wady jest cichy jeśli się odpowiednio o niego dba i ma się osłone pod silnikiem , a jego warkot jest piękny
mam 6 biegów na 6 jade 180km/h a na obrotomierzu mam delikatnie ponad 3 tysiące obrotów. dobrze ciągnie od pierwszego do ostatniego biegu
jesli chodzi o prowadzenie lepszym autem nie jeździłem w zime wjeżdżam w 70 centymetrowe zaspy i nie mam problemu z wyjechaniem , każdy poślizg wyrównuje mi system esp ato jest bardzo beZpieczne!! super!!
czasem przeszkadza mi słupek od kierowcy przy szybkim skręcaniu na skrzyżowaniu
przyznam że w moim passacie z 96 roku lepiej grzało ale tu za to lepiej chłodzi\":)
miejsca jest wystarczajaco ale w passaciku miałem więcej dla pasażerów z tyłu :)
auto jest wspaniale wyciszone można spokojnie rozmawiać przy wiekszych predkosciach 200 km/h:) muzyka w samochodzie głośno a na dworzu też słychac tylko sam bas, wiec auto jest super wyciszone (przy nagłośnieniu bose jest super sprzet grający :P
to juz inna bajka w mieście 12l na 100km w trasie 8l -predkosć do 100 9l - predkosć do 120 10 l predkosć przy 140 i 12 przy 180 i wiecej:) ale za to jade bezpiecznie i mam co wcisnąć i nie boje sie że mi mocy zabraknie przy wyprzedzaniu
co kto lubi ten to kupi myśle że warto dać wiecej za lepsze
przez 3 lata z drobiazgów wymieniłem tylko czyjnik pedału chamulca za 30zł
jeśli nie masz kasy to źle , ja w audi zrobiłem dwumase ,sprzegło, turbine, wałki rozrządu i teraz auto pracuje jak nowe tylko że ta wymiana w sumie kosztowała 8tyś zł

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 180KM 132kW [l/100km]

13,1