Oceny Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 1999-2005

Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A6 C5 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 1999-2005

~Remix
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Kupiłem w Niemczech i miał 300 tys km. I to prawda każde 2,5 TDI ma wałki i popychacze do wymiany nie przez odme, a przez lania złych olei. Powyżej 5w40 zabija ten silnik a 10w40 to już masakra. Musi mieć co 12 tys nowy olej i filtr. Boli również wymiana rozrządu na start 1100zł + 500zł robota. Ale w tym to jest wszystko nawet pasek, termostat i rolki boczne. Jak je doliczymy do innych rozrządów to, aż takiej różnicy nie ma. Od razu po...
3,2
~arturrro
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ogólnie auto jest dobre, prowadzi się pewnie i bezpiecznie o ile nie przekracza się granic zdrowego rozsądku, silnik jest w miarę dynamiczny, chodź sporo pali. Godne polecenia raczej nie jest, bo istnieje duże ryzyko wdepnięcia na minę, a wtedy A6 staje się skarbonką bez dna. Miałem okazję jeździć Mercedesem E, i BMW 530d z podobnego rocznika i muszę przyznać że Audi zostaje w tyle niemal pod każdym względem, a moje A6 to najbogatsza wersja....
4,1
~mlody191
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Niby tylko samochód osobowy ale napęd quattro, który wozimy w większości jednak jako koło zapasowe sprawdził się i to już w niejednej sytuacji (chwała audi za to), długa trasa nawet oszczędny, miasto troszkę gorzej ale \"widziały gały co brały\". Ogólnie jestem zadowolony z autka, czy kupiłbym jeszcze raz- nie, dlaczego ??. Mimo tego że człowiek naczytał się tyle o wałkach rozrządu, pompach wtryskowych, nie zawiódł mnie jeszcze. Wyposażenie...
3,5
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto bardzo mi sie spodobało. Chciałem mocne kombi z napędem 4x4 albo tył i przynajmniej 5 cylindrów.Audi pasowało idealnie(przynajmniej tak myślałem). Auto wygodne, ciche, dobrze wypasażone( skóra, grzane 4 fotele, klimatronic, nagłośnienie, czujniki parkowania, ksenony,wszystko poza nawigacja.) tylko ten silnik, piękny dzwięk ale reszta... co ciekawe. kupiłbym jeszcze raz, ale nie z tym silnikiem.
~Karol .....
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Bardzo bardzo dobry chyba bardzo dobry egzemplarz kupiłem lub wszystkie złe opinie na temat tych samochodów to poprostu głupie komentarze ludzi którzy nie robią przeglądów na czas i leja oleje z Lidla .
~chips
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Uważam, że jest to przestronne wygodne auto z dobrym, mocnym silnikiem (wbrew powszechnym mitom o jego awaryjności), a napęd quattro - genialny!!! Pomimo, że od premiery auta minęło 13 lat nadal wygląda ono ładnie i świeżo.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~inquisition@poczta.fm
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Jak ktoś lubi duże auta, które potrafią pojechać szybko, a jednocześnie ekonomicznie kiedy trzeba (oba nie jednocześnie) to auto akurat dla niego. Auto stworzone do wypadów za miasto ze znajomymi. Narty, windsurfing wszystko wejdzie i podróżuje się w luksusie. Na dodatek niema ładniejszego combi niż Audi:)
~użytkownik od 3lat
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ogólnie jeżeli ktoś szuka dużego rodzinnego auta w cenie do 40 tys zł to szczerze polecam. Jednak należy zwrócić uwagę czy auto było regularne serwisowane. Dla znawców Audi przebieg 230tys nie stanowi problemu.
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
ogolnie jak narazie doskonale auto,ladne przestrzenne szybkie..tylko jeden myk,plastiki nie chalasuja ale szybko ta matowa farba nimi pokryta sie zdziera i to bol jest dla czlowieka ktury wydaje tyle kasy i mysli ze za te pieniadze wszystko musi byc dopiete do ostatniego guzika.
~Roman
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Najlepsze pod względem komfortu, jakości i bezawaryjności auto. Już dziś się takich nie produkuje.
Audi A6 C5 Avant