Lista ocen Audi A6 C5 (423) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 415 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Udil
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Skrzynia automatyczna działa dobrze lecz zapewne gdyby w Niemczech wymieniali olej byloby bardzo dobrze. Ja wymieniełem i jest różnica w pracy skrzyni na lepsze.
~Robert
Sedan 3.7 V8 260KM 191kW
W moim modelu trochę "twardo" wchodzą biegi, tak jakby poprzedni właściciel nie bardzo się umiał z nią obchodzić. Ale z pracą samej skrzyni nie ma żadnych problemów.
~dawid_dawid@op.pl
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
tutaj mam mieszane uczucia. biegi wchodza precyzyjnie z milym oporem. troszke zbyt dlogie przelozenia. przy wyzszych predkosciach brak 6 biegu(duze spalanie powyzej 140)
~Benek
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
Trzeba się nauczyc nia posługiwać inaczej może czasami "zgłupieć i szarpnąć".To Tiptronic.Bardzo dobrze sie sprawuje przy odpowiedniem operowaniu pedełem przyspieszenia.
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
rozleciało się koło zamachowe, koszt naprawy razem z wymianą sprzęgła 2 lata temu 2000 zł. ogólnie skrzynai dosc elastyczna, 1,9 tdi to auto którym i tak sie nie poszaleje
~Roman
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Bezawaryjna ale musi mieć chwilę na myślenie zanim zacznie reagować po gwałtownym wciśnięciu gazu. Elastyczna i nawet nie wiadomo kiedy zmienia biegi.
~Kamil
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
tiptronic skrzynia chodzi płynnie serwisowana na bierząco powinna służyć wiele kilometrów ale ze wzrostem przebiegu i na niej czuć zużycie.
~BrunO
Avant 2.4 Quattro 165KM 121kW
Tiptronic - przeciąga biegi, trzeba pamiętać o wymianie filtra i oleju co jakieś 30k km, zdarza mu się szarpać, koszty serwisowania raczej duże.
~pantego
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Bez zastrzeżeń, ale mógłby być 6 bieg do takiej mocy. Biegi zmienia się jak w nowym aucie, skrzynia pomimo wieku samochodu chodzi idealnie.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marian
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Pierwsze auto z automatem i z pewnością nie ostatnie. Wygoda i komfort. Długo myśli przy ruszaniu i wciskaniu gazu ale potem to już ładnie ciągnie.