Lista ocen Audi A6 C5 (423) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 415 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olesz77
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Było by dobrze gdyby nie konieczność naprawy/regeneracji po 200 tys. km. Zaczęła głośniej pracować. Podobno wada modelu ... łożysko ataku. Przełożenie 6 biegów bardzo praktyczne. Przełączanie biegów doskonałe.
~Sylwek
RS6 Avant 4.2 V8 biturbo 450KM 331kW
Tiptronic daje radę, nie jest to może skrzynia z zacięciem sportowym, jednak wg danych katalogowych pozwala RS rozpędzić się do setki w 4,7s. Nie jest to chyba słaby wynik jak na kombi..
~Piotr
Avant 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Tiptronic 5 biegowy. Niektorzy twierdza ze za slaby do tej mocy. Mozliwe ze tak jest. Moj na razie dziala jest po wymianie oleju i mam nadzieje ze czarny scenariusz o awarii sie nie spelni heh.
~Andrzej
Sedan 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Nie mam zastrzeżeń. Skrzynia bez dwumasy co ogranicza koszty w przypadku wymiany sprzęgła. Skrzynia pracuje troszkę ciężej niż w fieście mojej żony ale precyzyjnie. Przełożenia odpowiednie.
~Nihoo
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Tiptronic - nie należy się go bać. Skrzynia naprawdę dobra, płynnie oraz szybko zmieniająca biegi i nie szarpiąca o ile się o nią odpowiednio zadba. Polecam zaciągnąć ręczny zamiast zostawiać na "P".
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
tu niemiałem żadnych problemów. puki co.no może poza momętem zmiany biegów.to jest 2.5 tdi, czy naprawde musi go krecic do 2200 zeby bieg zmienic? no i szybkie ruszanie. ZAPOMNIJ,nie da sie.
~zchrobot
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
po 11 latach troszkę ciężej wchodzi pierwszy bieg zimą, ale po przejechaniu kilku km jest to juz w ogóle nie odczuwalne być może jest to wada występująca tylko u mnie, ale i tak jest bardzo mało wyczuwalna
~bolszewik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
automat psuje się non stop 3 razy w serwisie ale uważam ze fachowcy w Polsce to pomyłka cwaniaki i buraki bez mózgów.Myślenie to dla nich wyraz nieznany.Potrafią powiedzieć tylko cenę za pseudo usługę
~serjan67 alsace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
zima troche ciezko wbila sie jedynka i dwojka,ale tylko jak jest ponizej zera, jak tylko sie przejedzie pare km wszystko jest w porzadku, mialem wczesniej A4 kombi ten sam silnik, bylo doslownie tak samo
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5
12,8
14,6
14,1
~inquisition@poczta.fm
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
6 to coś wspaniałego. Nigdy więcej pięciobegówki:) Przydaje się na trasie jak nic, duży wpływ na spalanie i głośność pracy silnika. Długość biegów znakomita. Nie za długie nie za krótkie.