Lista ocen Audi A6 C5 (317) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 521 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Sedan 1.8 T 150KM 110kW
Dwu strefowa klimatyzacja, bardzo dobrze dzialajaca, latwa w obsludze, czytelna nie sprawiajaca zadnych problemow. Dobre chlodzenie i ogrzewanie.
~Lukasz
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
czas nagrzewania sredni, klima spoko, tylko omega nagrzewala mi sie szybciej ale chyba na taki egzemplarz trafilem bo wiem ze inni narzekali
~robak41@interia.pl
Avant 1.9 TDI 115KM 85kW
mie mam żadnych zastrzeżeń może troche po zakupie nalerzy przyzwyczaić sie do ustawień ale potem jest ok ( no mogli zrobić schowek klimatyzowany )
~AXI
Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
Ogrzewanie bajka, podgrzewana przednia szyba a także opcja odparowywania szyb i lusterek jest rewelacyjna (wystarczy chwila i mamy pełną widoczność)
~sławek (slawoasia@wp.pl)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jest bardzo dobrze. dwustrefowy klimatronik działa super (trzeba wymieniać filtr kabinowy) wtedy nie masz problemu z zaparowanymi szybami.
~prezess
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
naprawde doskonale diesel nagrzewa sie naprawde szybko zima pod przejecheniu kilku "metrow" klimatronik zaczyna dmuchac cieplym powietrzem.
~mariusz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
klimatronik działa super, pod warunkiem ze wszystkie czujniki są sprawne i np. nie głupieje czujnik temperatury zewnętrznej - koszt 120 zł w serwisie :)
~rdabrows@wsisiz.edu.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
W lecie gdy klimatyzacja pracuje bardzo intensywnie, wystepuje efekt skraplania sie wody lub nieszczelnosc na jakims przewodzie.Powoduje do kaluze na jezdni.
~Kamil
Sedan 2.4 V6 165KM 121kW
Jak dla mnie wszystko w jak najlepszym porządku dwustrefowy klimatronik robi robote chłodzi latem grzeje zimą.
~moje 11 auto
Avant 3.0 V6 220KM 162kW
Jako, że kombi bez przyciemnianych szyb to tylko dobrze, powiem szczerze, że Grand Scenic lepiej chłodził ale był 5 lat młodszy