Lista ocen Audi A6 C5 (317) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 521 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Avant 2.4 V6 165KM 121kW
ja mam elektroniczną klime więc trzeba tylko raz tam na dwa trzy lata podjechac i napełnić zbiorniczek ale działa bez problemów .. jak jest mało czynnika w agregacie szybko parują szyby więc łatwo można sie zorientować że to juz czas
~TYBERIUSZ
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Klima i ogrzewanie funkcjonuje wręcz bajkowo. W zależności co używamy. Auto nagrzewa sie praktycznie od razu. Zimą w temperaturze powyżej minus 20 ( -20 stopni Celsjusza) po przejechaniu 4 km zaczyna być juz ciepło.
~Adax
Avant 2.4 Quattro 165KM 121kW
Klima wzorowa ogrzewanie daje radę nawet za bardzo na ustawieniu HI, przy wybranej temperaturze mp 21 stopni chwilowo potrafi dmuchnąć naprawdę zimne powietrze. Zwłaszcza zimą jest to nieprzyjemne.
~silentpa100r
Avant 1.8 125KM 92kW
Klimatronik działa super, dodatkowe nawiewy tylne dla pasażerów ( nogi+ tunel między fotelami)przyspieszają i usprawniają kontrole temp w aucie. Niezależnie od pogody dość szybko osiąga zadaną temp.
~Pittip
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
Grzanie w najgorsze mrozy szybkie i mocne. Kilka minut i przy -30st.C autko całe cieplutkie i przytulne. Wentylacja wzorowa. Nawet przy maksymalnej mocy wentylatora stopery do uszu nie są potrzebne.
~Rafał
Avant 1.8 T quattro 180KM 132kW
Tu trochę się zdziwiłem, bo bez klimy w jesień przy zwykłym nadmuchu przednia szyba paruje gdzie niegdzie w 80 nie miałem klimy i problemu z parą podczas jazdy, może dali cieńsze szyby w a6?
~Barti
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Nawet w dieslu przy dużych mrozach nie marzniemy a w lecie pełen zakres regulacji dzięki klimatronik. Bardzo fajnie umieszczony filtr p. pyłkowy - czyli szybka i nie skomplikowana wymiana.
~Dexter125p
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Klimatronik dwustrefowy pierwsza klasa i w każdej A6 to standard. Bardzo fajną opcją są grzane fotele polecam do skórzanej tapicerki a jak jest i grzana tylna kanapa to już całkiem odlot :)
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Klima oczywiście jak jest dobrze utrzymana potrafi zrobić igloo w aucie, nawet przy takich upałach jakie są teraz (35 stopni). Ogrzewanie w zimę sprawowało się doskonale, szybko grzeje i chłodzi.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C5
12,8
14,6
14,1
~Abdul
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Klima chodzi rewelacyjnie może jest to duże auto i mam ciemny kolor ale klimatronik dwustrefowy bardzo dobrze się spisuje do tego SOLAR dach który wentyluje auto na postoju w upalne dni rewelka