Lista ocen Audi A6 C5 (317) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 521 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ea_pajak@poczta.onet.pl
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Tu również moja ocena, to 4,5. 2-strefowa klima działa bardzo wydajnie z przodu, osiągając szybko ustawioną temperaturę. Lekkiego dopracowania wymaga klimatyzacja tyłu - tam schłodzenie następuje wolniej. Ale w porównaniu z autami segmentu D działa na prawdę dobrze.
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
W zasadzie perfekcyjne, dwustrefowa klimatyzacja. Podgrzewacz wypełnia funkcje zimnego silnika, chwilę po starcie już w samochodzie jest ciepło. Brak konieczności skrobania przedniej szyby, ze względu na szybko działający układ podgrzewania przedniej szyby.
~asobecki2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
~1mb2@wp.pl
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko super. Automatyka działa bez zarzutu. Chłodzi gdy trzeba, grzeje gdy musi. Ustawiłem 2 lata temu 21 stopni w kabinie i nie dotykam się. Moje dzieci trochę narzekają, że w zimie tył auta jest niedogrzany. Być może, choć ja jeżdżę z przodu ;-).
~niewdziecznik
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
KLIMATRONIC 2 STREFOWY..W SUMIE NIE MUSI BYC ALE W TYM AUCIE PRAKTYCZNIE W STANDARDZIE...MUSIAŁEM WYNMIENIC WENTYLATOR KLIMY..120 ZŁ SAM WYMIENIŁEM... NIETETY NIC NIE JEST WIECZNE. BRAK BŁEDÓW NA vagu. SAM DIAGNOZOWAŁEM.
~Jerry
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo wydajna klimatyzacja z szerokim zakresem regulacji strumieni nawiewu. Ogrzewanie w zimie również bez problemu, jak na diesla oczywiście. Ciepło zaczyna się robić po jakichś 10 minutach jazdy. Szyby nie zaparowują.
~zchrobot
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
klimatyzaja bardzo dobra potrafi wywołać gęsią skórkę na rekach, jest to disele więc zimą przy dużych mrozach potrzebuje około 10km żeby temp wody miała 90st, ale pozatym potrafi już później dac bardzo cieply nawet gorący nawiew
~Szczecinianin
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Dobrym pomyslem bylo umieszczenie dodatkowych malych wylotow powietrza tylko na boczne przednie szyby. Duzo poziomow regulacji mocy nawiewu. Nie wiem jak inne, ale moje Audi w srodku nie paruje, grzeje i chlodzi bardzo dobrze :) 5
~GG1988890
Sedan 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Klima bez zarzutów. Już po chwili sprowadza temp do właściwej nawet w nagrzanym wnętrzu. Minusem może być to, że nie ma swobodnego nawiewu i zawsze musi chodzić wiatrak żeby coś dmuchało. Ale to chyba normalka w dzisiajszych autach.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bossman007
RS6 Avant 4.2 V8 biturbo 450KM 331kW
Audi zawsze doskonale radziło sobie z wentylacją w modelach A6, więc tu też nic nie ma do zarzucenia. Daję tylko 4 ponieważ VW Pheaton ma według znawców przekosmiczny układ klimatyzacji ,więc to jemu należy się 5