Lista ocen Audi A6 C6 Avant (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~shogun
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
FIS pokazywał ciągle otwartą klapę bagażnika, problemem okazał się zamek tylnej klapy, w którym wypadł kawałek blaszki wciskającej mikrostycznik, po ponownym zmontowaniu i doklejeniu teraz czasami nawet po otwarciu klapy nic nie pokazuje. Problemowe jest również 3 światło stop, które przez zbyt duży otwór jest zalewane wodą i odmawia posłuszeństwa, wymiana z podklejeniem silikonem rozwiązuje problem na amen.
~Koralgol
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Klapa z tylu sie zacinala. Wymieniony zamek. Po kupnie wymienilem listwy aluminiowe ktore sa w srodku na drzwiach. Przy zdjemowaniu pasy bezpieczenistwa niemilosiernie je obijaja. Robi sie masa punktowych zadrapan. Trzeba uwazac i najlepiej przychamowac pas podczas zwijania. Pozatym wszystko ok.
~Krzysiek
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Pompa paliwa na gwarancji ,wzmacniacz bose (niedoróbka audi rozszczelnił się przewód podający płyn do tylnej wycieraczki i kapało na wzmacniacz) Trzeba dbać o kanały odprowadzające wodę na podzszybiu i w szyberdachu bo mogą się zapychać Reszta ok
~Tommi
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
zepsuł się zamek w drzwiach pasażera, wprawdzie działał, ale cały czas sygnalizował otwarte drzwi pasażera, wymieniłem. Raz przestała działać elektrycznie otwierana klapa bagażnika, następnego dnia problem ustąpił i nie wystąpił ponownie przez 2 lata do teraz
~Marek
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie wiem o co chodzi poprzednikom może o to że kupili sobie audi w rewelacyjnej cenie myśląc że można kupi okazyjnie i zamiast przebiegu 160tys jest 320tys i coś się psuje ja mam 220tys oprócz oleju i klocków nie zrobiłem nic przez ostanie 2 lata.
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Kiedyś pojawiał mi się problem czujnika parkowania. Za pomocą VCDSa odczytałem który to i jaki błąd (zerwanie/utrata masy), zalałem czujnik WD40 i działa do dziś ---------------- Czasami zaślepka od spryskiwacza lampy przedniej nie chowa się do końca.
~Paweł
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Na półtora roku 3x zaświeciła się kontrolka poziomu oleju gdzie olej był w normie. Przed ostatnią wymianą czujnik zdemontowany i wyczyszczony. Na razie jest ok. Poza tym trzecie światło stop i zamek w tylnych drzwiach.
~tester01
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
mimo 12 lat niezawodny sprzęt, zawsze odpala, zawsze wracam z trasy, w climatroniku psuje się sterowanie nawiewu ciepło/zimno/klima, zacinają się pływające wodziki, czasem samemu da się naprawić za zero zł polerując.
~Grzegorz
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Nigdy mnie nie zawiódł. Wsiadając, niezależnie od odległości jaką mam do przebycia jestem pewien, że wrócę do domu bez awarii. Raz zapaliła mi sie kontrolka CHECK, ale samochód jeździł, co prawda spadła moc - kolektor ssący X2.
~Wozio
Avant 2.0 TDI 136KM 100kW
Auto mam od ponad roku i przejechałem nim ok 30.000 km. Na chwilę obecną nic nie sprawiło mi kłopotu. Lubie nim jeździć wręcz uwielbiam. Jak już w niego wsiądę to nie chce mi się z niego wysiadać ;) Brak uwag w tym temacie.
Audi A6 C6 Avant