Lista ocen Audi A6 C6 Avant (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Varp
Avant 2.0 TFSI 170KM 125kW
Zawsze wychodzę z założenia, że na tanie rzeczy stać tylko bogatych, a jeśli kupić jakąkolwiek rzecz na długie lata to tylko najlepszą na jaką cię stać. Wolę zapłacić trochę więcej i mieć pewność dobrze wydanych pieniędzy niż szukać oszczędności nie tam gdzie trzeba. Dokładnie tak samo jest z audi. Mimo, że jednak w porównaniu z innymi markami na rynku wypada nieco drożej przy zakupie, to jest z całą pewnością wart swojej ceny. W zamian za...
~TB
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Mam nadzieję, że będzie tak samo bezawaryjny jak mój poprzedni ( 2100000 km bez żadnego problemu ). Przy kupnie uzywanego samochodu jest jeden haczyk, który wynika niestety z mentalności polskiego społeczeństwa tzn :\"jak ja kupuję to ma być tani, z bardzo małym przebiegiem, bezwypadkowy. Jak ja sprzedaję to się pomaluje, licznik cofnie, cenę podniesie i powie że auto jest pewene\". Jak kupowałem poprzednie obejrzałem łącznie 11, w tym 10...
~Starless
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Samochód niestety jest drogi, jak wszystkie z klasy Premium. trochę też w środku zbyt przypomina Passata z układu ergonomii, rozplanowania wnętrza, etc. A8 którą też jeździłem niestety ma ten sam ból. Nie jest to błąd bo Passat to bardzo poczciwe auto, ale A6 za prawie 300.000 zł, nie powinna się z VW tak bardzo kojarzyć.
~Starless
~gizmo1983
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
To już nie są te same samochody co kiesyś. Auto wykonane dosyć solidnie nawet z takim przebiegiem nic nie trzeszczy i nie skrzypie, zawieszenie spisuje sie idealnie. Cena dosyć wysoka ale trzeba się liczyć bo przecież płacisz za markę. Pocieszeniem może być to, że wszystko jest na ocynku, korozja mu nie grozi.
~Pit
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Wybór rozsądku nie serca. Konkurencja za auto z analogicznym silnikiem (akcyza!) żądała w 2010 25-30% więcej pieniędzy. Czy ta różnica jest uzasadniona? A6 C6 w 2010r. jest już, hmmm, zabytkiem, irytującym w drobiazgach. Ale wciąż niezłym zabytkiem, ze świetnym silnikiem i napędem na 4 koła.
~shogun
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
auto właśnie solidnie staniało ze względu na pojawienie się nastepcy. Super jakość wykończenia i znaczek audi mają swoją cenę. Moje w salonie kosztowało ponad 200 tys. PLN, uważam, że cena za wysoka, sam bym tyle nie zapłacił (kupowalem używane, ale z polskiego salonu)
~bamaj
Avant 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
Nowy to masakryczna kasa. Kupiłem auto za kwotę 60 tys zł 6 lat temu, było to dla mnie dużo kasy. Na przestrzeni użytkowania auta wymieniłem prócz eksploatacji, zamek pasażera, 3 światło stop, siłownik klapy silnika i koniec. Dziś auto warte połowę mniej.
~Krzysiek
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Auto super dobrze zmontowane (wersje niemiecka). Po przebiegu 139000 nic nie trzeszczy , wszystko działa doskonale prawie jak w nowym . W poprzednim a6 c6 zrobiłem prawie 200000 i było podobnie (trzeszczało nieco pneumatyczne zawieszenie) a reszta ok
Dziennik kosztów dla Audi A6 C6 Avant
9,8
13,9
16,0
~Tommi
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
auto dość drogie, ale widać za co się płaci, jakość materiałów na bardzo wysokim poziomie, mam już 220tys przebiegu i na kierownicy, drążku tiptronica i fotelach nie widać żadnych śladów zużycia! Mój znajomy jak wsiadł to nie wierzył, że mam taki przebieg.
Audi A6 C6 Avant