Lista ocen Audi A6 C6 Avant (55) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Varp
Avant 2.0 TFSI 170KM 125kW
Widoczność dobra, ale nie idealna. Chodzi mi o słupki przednie, które nieco utrudniają widoczność, kiedy chcemy sprawdzić czasami włączając się do ruchu, czy z boku nie nadjeżdża inny pojazd. Trzeba się nieco wychylić do przodu patrząc przez przednią szybę, żeby słupek nie musiał nam zasłaniać widoku. Być może jest to spowodowane tylko tym, że akurat w takiej a nie innej pozycji mam ustawiony fotel, ale faktem jest, że w innych samochodach...
~pepe
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Widoczność idealna, ale nie mam czujników parkowania u siebie. Manewruje zawsze na czuja z lekką niepewnością. W poprzedniej miąłem czujniki z przodu i z tyłu- POLECAM. Zaznaczam, że nie mam w swoim obecnym egzemplarzu i go nie zarysowałem, ale przydałyby się ;)
~Pit
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Przednia szyba wąska, dość czołgowa - są lepsi. Leciwy design nie ogranicza widoczności do tyłu i na boki, jest OK. Spore lusterka. Jasne reflektory, choć fabrycznie zbyt wysoko ustawione.
~kovalmc2
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Dobra widoczność w każdą stronę nawet mimo dymionych tylnych szyb. Niewielkie martwe pole, mimo wszystko rozglądając się mam wrażenie że słupki są bardzo waskie
~Starless
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
mam Avant z mocno przyciemnionymi szybami, widoczność do tyłu praktycznie nie istnieje. Cofam na lusterka i na precyzyjnego Parktronica. Przód i boki standard.
~Starless
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
mam Avant z mocno przyciemnionymi szybami, widoczność do tyłu praktycznie nie istnieje. Cofam na lusterka i na precyzyjnego Parktronica. Przód i boki standart.
~Koralgol
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Mam s-line z przyciemnianymi szybami wiec widocznosc w nocy dyskusyjna. Poza tym tylna szyba dosc mala no i auto dlugie. Widocznosc boczna i do przodu bez zastrzezen.
~Tomas
Avant 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Komfort niesamowity wbudowana nawi grzane stoły aktywne wspomaganie, bije na głowe auta innych producentow jak bmw e60, toyota awensis, honda accord, vw passat
~Grzegorz
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Widocznosc dobra. Jedyna rzecz, która mnie osobiście drażni to grubawe słupki A, przez co przy skrecaniu (szczególnie w lewo) troszkę ograniczają widoczność.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C6 Avant
9,8
13,9
16,0
~UniqueSilver
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Jak to w dużych samochodach klasy średniej wyższej- widać wszystko i wszędzie, nie przeszkadzają szerokie słupki, są pod dobrymi kątami.
Audi A6 C6 Avant