Lista ocen Audi A6 C6 Avant (53) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Varp
Avant 2.0 TFSI 170KM 125kW
Doskonałe. Silnik cichutko mruczy, a w czasie jazdy słychać tylko delikatny, przyjemny szum opon. W porównaniu z poprzednimi moimi samochodami (corolla 90, crx 92, golf 99) tutaj to jest po prostu inna bajka, właściwie nawet nie wypada porównywać. Dla mnie osobiście jest fenomenalnie.
~bamaj
Avant 2.8 V6 FSI 190KM 140kW
Ogromny plus auta i silnika. Kabina jest bardzo dobrze wyciszona przed odgłosami szumu opon, wiatru, hałasu zewnętrznego. Za to ukierunkowana na odgłos pracy silnika. Postarali się. Odgłos silnika jest bardzo przyjemny i rasowy. Od razu wiadomo że to nie 4 cylindry.
~Pit
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Bardzo ciche zawieszenie, nadwozie i wnętrze na wybojach. Jest bardzo dobrze. Niestety mocno słyszalny tył - opony? szum powietrza? Napęd? Co powoduje że przy większych prędkościach jest jak w klasie średniej i do liderów brakuje dB. Pow. 120km/h trochę zbyt głośno.
~norbert85r
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Tak jak pisałem wcześniej nie ma wielkiej róznicy w poziomie hałasu przy 130km/h a 220km/h fajne to bo żona nie wie z jaką prędkością się poruszamy i spokojnie siedzi bez "suszenia głowy" :D
~gizmo1983
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto wyciszone dobrze, choć mój stary mercedes lepiej był wyciszony. Odgłosy z zewnątrz robią się dokuczliwe dopiero po przekroczeniu 170 KM/h przy normalnej jeździe się bardzo przyjemnie.
~Paweł
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Mogłoby być lepsze przy przednich drzwiach ale może to wina zużytych uszczelek. Za to silnik w czasie jazdy przy wchodzeniu na obroty ładnie brzmi, mimo że to diesel.
~rafał39
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
w sumie dobrze lecz idealnie nie jest nie wiem czy to kwestia słabych uszczelek czy tego że w tym aucie nie czuć prędkości i na autostradzie zazwyczaj licznik wskazuje 170/180
~Krzysiek
Avant 3.0 V6 TDI 233KM 171kW
Komora silnika bardzo dobrze wyciszona ,ale praca diesla zawsze trochę mniej komfortowa niż benzyny, wizyta na stacji paliwowej rekompensuje mi nieco większy hałas.
~tom.ryn
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
do ok 180 - 200 km/h wycisenie jest bardzo dobre. Chociaż przez zestaw głośnomówiący najlepiej się rozmawia do 160 km/h. Do 180 jest jeszcze w miarę ok, potem coraz gorzej.
~Damian, Wrocław
Avant 2.7 V6 TDI 180KM 132kW
Autko super wyciszone. Nawet przy 180 km/h w srodku prawie nic nie slychac. Tylko na postoju na zew. lekki klekot slychac, ale to nawet smaczku dodaje :) Wyciszenie 5+
Audi A6 C6 Avant