Lista ocen Audi A6 C6 Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW 2004-2008 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yyyyy
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Nie znam sie na tym. Nie kupuje nowych aut a stare to wiadomo. Można kupić teraz za 80 tys i to samo za 30 nawet już widziałem i nawet bardzo ładnie zrobione na przebieg ludzki i sklejone z dwóch. Jeżdzę po świecie i to co bym opowiedział to mało kto by mi uwierzył jak fachowcy potrafią w tych czasach składać auta.
~Mateusz
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Elektronika w tym modelu żyje własnym życiem i trzeba brać to pod uwagę, następnie dochodzą koszty naprawy rozrządu, zawieszenia i innych drobiazgów i jeżeli mam być szczerym jest to ostatni mój zakup pojazdu z taką pojemnością silnika(na pewno jeżeli chodzi o markę Audi)
~hubi_beerb
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Biorąc pod uwagę, że za niecałe 50 tyś. złotych mogę się cieszyć z jazdy samochodem tej klasy, to nawet wysokie spalanie nie jest w stanie zniweczyć mojego zadowolenia z zakupu tego auta.
~jacek
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
ale tylko kiedy kupujesz używany - niespełna roczny z NIemiec pełny wypas z nawigacją, skórą itd.3,2 FSI z 14 tyś przebiegu za 200 tyś PLN!!!!!!!!!!!!!!MNIAAAAAAAAAM
~jacekw
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
dobra..ale tylko dla jednoroczniaka z niemiec ...tak mniej więcej do września poprzedniego roku kiedy EUR był w "normalnej" cenie...teraz już gorzej by było
~remiq
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
Mój egzemplarz pochodzi ze stanów ale był kupwany raczej dawno i nie powiem żeby był tani... ale raczej dobrze się odpłaca za koszty
~Karak
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
No przecież zawsze można kupić taniego \"Francuza\" albo, \"Amerykańca\" ale Audi to zawsze Audi...
~Colmare
Limousine 3.2 V6 FSI 255KM 188kW
w cenie auta używanego jak najbardziej godne polecenia
Audi A6 C6 Limousine