Lista ocen Audi A6 (1659)

~gd
Avant Facelifting 2.0 TDI ultra 190KM 140kW
Rewelacyjne auto - najbardziej udany egzemplarz, jakim jeździłem. Średnio rocznie robię ponad 60 tys km, auto użytkuję od lipca 2016 - jest perfekcyjne pod każdym względem. Dopracowanie w stosunku do poprzedniego modelu z 2012 - pod każdym względem.
~Andre
Avant 2.0 TDI 177KM 130kW
Bardzo wygodne auto dla rodziny i do firmy. Spokojnie można nim pojechać na spotkanie biznesowe, do teatru i na wycieczkę za miasto ;-)
~Dziki
Audi A6 C4
Sedan 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Doskonały samochód w pancernej technologii takich aut już nie ma. Duży wygodny rodzinny i bezpieczny samochód. Ma w sobie coś i mimo 20 lat wygląda dobrze. Zadbany egzemplarz warty jest nawet 15 tyś i więcej bo to jest auto na lata przeżyje nie jedno nowe za 50tyś.
4,1
~dawid_dawid@op.pl
Sedan 2.8 V6 193KM 142kW
auto idealne dla osoby szukajacej pojazdu wygodnego, wmiare prestizowego a za sprawa napedu quattro i co za tym idzie ciut podwyzszonego zawieszenia moze sie sprawdzic idealnie jako auto do rekraacji i wyjazdow np. na narty itp. dla oszczednych polecam wersje tdi. tutaj na oszczednosci nie ma co liczyc, ale jesli ktos te auto kupuje zapewne musi sie z tym liczyc
~Marian
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Kupione przy przebiegu 13700km. Dobre komfortowe auto dobrze wyposażone. Ale na paliwo ma apetyt. Dynamiczne jak na taką masę, automat i 4x4.
~Konrad Wawa
Audi A6 C6
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto potężne, na drodze jesteś jednym z największych aut typu kombi. Silnik mógłby mniej wpadać w wibracje, nie jest to wzorowa kultura pracy, ale radzi sobie świetnie z masą auta i pracuje bardzo cicho.
~RockIsNotDead
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Szału nie ma akurat w tej kwestii. AFN + automat + taka masa do rozpędzenia czynią te auto powoli rozpędzającym się czołgiem. Żeby nie być gołosłownym przedstawię moje pomiary przyśpieszenia: 0-100 km/h 14 sekund 60-100 km/h 9,5 sekund 80-120 km/h 10,5 sekund. Silnik jest dobry na autostradę, gdy są 2 pasy. Na drogach krajowych troszkę ciężko się wyprzedza. (Silnik)
3,5
~JJ
Audi A6 C6
Limousine 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
Nie lubie tego auta. OK, kupiłem bo się zauroczyłem ale czar prysł szybko jak po przygodzie z dyskoteki. Choinka bazarowych diód w reflektorach zamontowana ku uciesze gawiedzi, a ja się teraz wstydze bo sie gapią. Audi to \"kultowa\" sylwetka Passata, która udaje limuzyne z jajcami ale od tych jajec jest całe kilometry daleko. NUDA i pospolitość - gdzie ja miałem oczy. Sumując: - dobry technicznie samochód ale dla teścia który spędza wieczory...
~ttalbierz
Audi A6 C4
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Jak każy samochód ma kilka wad ale zalet z pewnością więcej
~bouri
Limousine 3.0 TDI 204KM 150kW
Żeby zrozumieć fenomen tego modelu trzeba mieć jako takie doświadczenie w eksploatacji różnych samochodów. Zanim trafiłem do tej półki jeździłem używaną a6 z 2007 rok 2.7 tdi quatro, Passatem B6, B5 oraz Mondeo Mk III. Żaden z tych samochodów włącznie z poprzednim modelem A6 nie dorównuje C 7 pod względem wyciszenia, ergonomi czy jakości wykonania. Audi A6 C7 to auto zaprojektowane perfekcyjnie począwszy od szerokiego roztawu kół dzięki czemu...
Audi A6