Lista ocen Audi A7 I (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
Słaba widoczność skrajnych punktów, praktycznie zawsze podjeżdżanie do krawężnika czy wyjazd pod górkę krętą drogą z garażu podziemnego to na wyczucie i z duszą na ramieniu. Maska tak długa, że przy jeździe pod górę nic nie widać, ze względu też na nisko położony fotel kierowcy.
~Marcin
A7 Sportback Facelifting 2.0 TFSI 252KM 185kW
~Też Fan
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Linia auta wymusza kompromisy, ale wierzcie mi, myślałem, że będzie gorzej. Do przodu, na boki bardzo dobrze, do tyłu tak sobie. Świetne boczne lusterka, przeciętna kamera cofania (obraz dość niskiej jakości i wyjątkowo marnie w nocy ), dziwnie chaotyczny system czujników
~artur_rybiński
A7 Sportback 3.0 TDI 204KM 150kW
wszystko jest ok to nie autobus i nie ma z tyłu szyby wielkości witryny sklepowej choć tylna klapa mówi inaczej, ze środka w lusterku wstecznym widoczność jest ograniczona za to są duże lusterka wsteczne i w zupełności wszystko widać
~Mike1976
A7 Sportback Facelifting 3.0 TFSI 333KM 245kW
Tutaj dochodza do glosu wymiary i bryla auta. Maska dluga wiec mozna zapomniec o kontakcie wzrokowym z jej koncem, widocznosc na boki ok ale juz do tylu tak sobie. Dla mniej wprawnych kierowcow polecam kamerki...
~Warszawiak
RS7 Sportback 4.0 TFSI 560KM 412kW
Posiadam pakiet RS Dynamic Plus ktory sprawia, ze samochod jest sztywny jak diabel ale wystraczy uzyc trybu comfort aby przyjemnie i spokojnie jezdzi po Warszawie, Krakowie czy nawet Lodzi!
~Echo5
A7 Sportback Facelifting 3.0 TDI competition 326KM 240kW
Warto wybrac zawieszenie Air suspension. Sportowe jest zbyt twarde, nawet w trybie comfort.
~Ironman7
A7 Sportback 3.0 TFSI 310KM 228kW
Dobra widoczność chodź z początku sceptycznie podchodziłem bo mam 180 cm wzrostu no ale jest git.
~DARIUSZ
A7 Sportback 3.0 TFSI 310KM 228kW
Słupki przednie i boczne trochę ograniczają widoczność, ale można się przyzwyczaić.
~Bart
S7 Sportback Facelifting 4.0 TFSI 450KM 331kW
Dla mnie wystarczająca ale trzeba się przyzwyczaić ze to długi samochód