Oceny Audi A8 D4

Liczba ocen

Najnowsze oceny Audi A8 D4

~Jerton2718
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
fraAudi A8 jest naprawdę bardzo dobrym autem. Bardzo dobrzę się prowadzi przy mniejszych i większych prędkościach. Jest komfortowe (choć Lexus Ls lub Mercedes S wygrywają w tej kategorii) Ma dobre przyśpieszenie. Bardzo dobrze wykończone w środku. Może nie rzuca na kolana na zewnątrz, ale ma typowy klasyczny kształt luksusowego sedana, Auto mogłoby zasługiwać na lepszą ocenę ale: Silnik 4,2diesel bardzo drży na wolnych obrotach i przenosi to...
~Sajmon
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
Auto doposażone prawie we wszystko , Cena wyjściowa 725 pln, Żal mam trochę do podobieństwa modelu A6 , 5 na 10 osób mówi , ładna A6 :) Poza tym , że samochód ma dobrze służyć oczekuje się jeszcze czegoś więcej ... I to właśnie w tym modelu otrzymamy. Otrzymamy komfort , dynamikę za pomocą MMI można tą wygodną kanapę przemienić w sztywnego potwora który rwie się do przodu. W jednym teście przeczytałem , że to auto przeczy prawom...
~Właściciel
Lang Facelifting 4.0 TFSI 435KM 320kW
Moja ocena jest wystawiona w kontekście samochodów klasy wyższej i luksusowych. Dlatego opinia "dobra" będzie wynikała z doświadczeń z Audi A6, A8, Jaguarem XKR czy Porsche Cayenne S, a NIE aut klasy kompakt. Bo takie porównanie nie miałoby sensu.
~Tomasz Urbański
S8 Facelifting 4.0 TFSI 605KM 445kW
Auto moim zdaniem kompletne. RS6 performance ubrane w karoserię S8, ze wszystkimi zaletami segmentu F i eReSa :) Samochód o dwóch obliczach, w przeciwieństwie do RS6 potrafi być bardzo komfortowe i luksusowe, a w razie chęci zamienia się w dzikusa.
~Janusz
Lang Facelifting 4.0 TFSI 435KM 320kW
Bajka, komfort podróżowania jest nie do porównania z żadnym innym samochodem. Jak do tej pory nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Jak na takie gabaryty oraz moc, która została podniesiona do 520km spalanie bardzo dobre ;) na trasie tryb odłączenia 4 cylindrów dobrze się sprawdza, spalanie schodzi wtedy do 7l.
~Marek
Lang 4.2 TDI 350KM 257kW
Jeżdżę A8 Langiem od dwóch lat. Przejąłem od kolegi, który jeździł 7 lat od nowości. Całokształt na 10. Obawiałem się spalania, awarii i kosztów napraw. A jest tak, że spalanie w mieście 13 a na trasie 10 (do 160). Jeżeli jechać przepisowo poza miastem to 8,5. Awarii nie było, a koszty serwisu są jakie są ale to nie auto budżetowe, więc jak za komplet tarcz + klocki z wymiana 3700 brutto to może być.
~Sam
W12 Lang Facelifting 6.3 FSI 500KM 368kW
Mega komfortowe i szybkie auto z miękkimi fotelami i bajecznym komfortem oraz genialnym wyciszeniem. Nic się nie psuje i dobrze odizolowany silnik od kabiny super jakość wykończenia i spasowania elementów audi a8l w12 to najlepsza limuzyna na świecie!polecam wszystkim co szukają luksusowej limuzyny!!!
~Byk
Sedan Facelifting 3.0 TDI 258KM 190kW
świetny samochód. Nigdy mnie nie zawiódł. Mam 278 km po niemieckim chipie audi. Mało pali, przyspiesza odpowiednio. Wysoki komfort podróżowania na dłuższych odcinkach. Osobiście uważam że S klasa wygodniejsza, ale jeżeli szukasz niezawodnego samochodu który nie będzie miał problemów z usterkami to kupuj a8.
~A8
Sedan 4.0 TFSI 420KM 309kW
Rewelacyjny i bardzo komfortowy samochód który się w ogóle nie psuje i jest zdecydowanie lepszy od klasy s czy lexusa ls i jest genialnie wyciszony do tego bardzo ładna stylistyka i bardzo dobry i szybki silnik auto prowadzi się bardzo komfortowo i zwinnie polecam je każdemu który potrzebuje luksusowej i bardzo komfortowej limuzyny
~Tomek
Lang 4.2 FSI 372KM 274kW
Super auto; mankamentem są ceny serwisowe i kompletny brak zamienników. Tylko części w serwisie albo używane. Np. przegląd (olej, filtry płyn hamulcowy) 2500zł Kosztuje 620 tys. zł. Uważam, że rozsądną ceną było by ok 400 tys. zł.