Lista ocen Audi A8 D2 (88) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
Szybko się nagrzewa i utrzymuje temp równo w całym aucie. Dodatkowo ogrzewane są też boczne drzwi więc w jesien/zimę nie ma problemów z parowanie szyb. W najnowszych autach (np Ford Mondeo vignale) tak dobrze nie działa wentylacja jak w poczciwej starej Audi.
~giecex
Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
klima działa bez zarzutu szybko auto się nagrzewa jak i chłodzi fajną sprawą jest webasto w zimę jak auto stoi na parkingu miło jest podejść do jedynego odmarzniętego auta jeszcze jak to auto jest twoje ( zalecany mocny akumulator /
~pankruger
Long 4.2 310KM 228kW
Webasto działa i robi robotę, przewietrzania auta nie miałem jeszcze okazji sprawdzić niestety, a nagrzewanie wnętrza trwa chwilę. Zresztą silnik bardzo szybko łapie temperaturę, więc i wnętrze szybko się nagrzewa.
~benchi@o2.pl
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Klasa zobowiązuje. Grzeje szybko i skutecznie. Chłodzi wydajnie. Jedynie po deszczu lub myjni zbiera się gdzieś woda i szyby jakiś czas mocno parują. Zdziwiłbym się gdyby były większe zastrzeżenia do tego punktu.
~Corvax178
Sedan 4.2 300KM 221kW
Klimatyzacja super chociaż gdy auto stoi w pełnym słońcu i skóra(czarna) się nagrzeje lepiej nie siadać w krótkich spodenkach:-) no i fotele nie są wentylowane więc płeć i niekiedy trochę się spoca.
~MorgothV8 (GG: 4728811)
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Klima 100% spoko, chłodzi jak szalona, grzanie dupska też loozik, ogrzewanie także działa skutecznie, żadnego parowania szyb, żadnego smrodu grzyba z klimy (wymieniłem filtry). Generalnie 5/5
~psnioch@interia.pl
Sedan 2.5 TDI 150KM 110kW
Jak na 2,5 Tdi to szybko sie nagrzewa i w 8 minut mam gorąco w aucie. Siedzenia w 5 minut parzą :)) Mam też webasto, ale nie używam bo auto trzymam w garażu.
~mireklublin@vp.pl
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
Albo mam pecha albo tak to jest w tym modelu juz dwa razy zalalo mi wnetrze auta bo ponoc zapchaly sie odplywy od klimy i nagrzewnicy mimo wymiany systematycznej filtrow
~MARRO
Sedan 4.2 quattro 300KM 221kW
WSPANIAŁY 2-STREFOWY CLIMATRONIC CHŁODZI W UPALNE DNI NATOMIAST EFEKTYWNOŚCI GRZANIA JESZCZE SZCZERZE MÓWIĄC NIE SPRAWDZAŁEM BO NIE MIAŁEM OKAZJI.
Dziennik kosztów dla Audi A8 D2
12,5
16,9
~PG808
Sedan 4.2 300KM 221kW
Na plus zasluguje ogrzewanie postojowe, przydatne zima przy dluzszych postojach , a latem solardach- cyrkulacja powietrza napędzana ogniwami słonecznymi.