Ocena kierowcy - Audi A8 D2 Sedan

giecex, 14 lat temu
Silnik 2.5 TDI quattro 150KM 110kW
Rok produkcji 1998
Audi A8 D2 Sedan 2.5 TDI quattro 150KM 110kW 1997-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : ALUMINIOWA KAROSERIA TO JEST DUŻY + DLA TEGO AUTA BO NIE STRASZNY MU CZAS NAWET 15 LETNIE A8 PREZĘTUJĄ SIĘ SWIETNIE
Zawieszenie : wahacze na naszych polskich kochanych drogach na 18\'\' kołach szybko idzie wybić zawieszenie
autko polecam wszystkim tym co lubią komfort wygodę i indywidualność bo choć są to auta stare prezentują się wspaniale i jest ich niewiele bo większość się boi wysokich kosztów eksploatacji a tak do końca nie są one takie duże a autko jest naprawdę suuuuper !!!
silniczek 150km to za mało do tej budy tym bardziej że mam quattro i tiptronic chodzi w miarę cicho oleju nie bierze przebieg niby 200000 :P do spokojnej jazdy w sam raz :)
czasami mnie złości bo jak się wciśnie gaz do dechy to nie mamy wpływy na zmianę biegów :( a ja bym sam zmienił bieg przy 4tyś obrotów a tak sam komputer przeciąga do prawie 4,3tyś
ogólnie zawieszenie jest ok / trochę ceny części przerażają na naszych drogach tylko terenówką się jeździ komfortowo więc nie ma co narzekać ;P
autko choć duże wciśnie się wszędzie bez obaw o zahaczenie w lusterkach jak i w szybach widać wszystko jak na dłoni a do tego parktronic pomoże
jeśli chodzi o ergonomie - siedzenia i kierownice mam elektrycznie regulowane w każdej płaszczyźnie z pamięcią to jest + dla tych co lubią dopasować swoje miejsce w którym spędzają dużo czasu / kierownica i przełączniki jak dla mnie są w znakomitej odległości co poprawiają komfort/ zegary przejrzyste i czytelne / jedyny minus to komputer i navi po niemiecku
klima działa bez zarzutu szybko auto się nagrzewa jak i chłodzi fajną sprawą jest webasto w zimę jak auto stoi na parkingu miło jest podejść do jedynego odmarzniętego auta jeszcze jak to auto jest twoje ( zalecany mocny akumulator /
prawdę mówiąc jak na takie duże auto to z tyłu mogło by być lepiej . jestem wysoki jak odsunięte mam siedzenie praktycznie całkiem do tyłu aby mieć dogodną pozycję dla siebie to osoba siedząca za mną już komfortu zbytniego to nie ma / trzeba będzie kupić LONGA
szczerze spodziewałem się czegoś lepszego jast praktycznie tak samo jak w A6 przy 160km/h jak dla mnie już robi się zbyt głośno
ekonomiczność wychodzi przeciętnie ponieważ miałem A6 z silnikiem 2.5tdi i spalał mi średnio 7l/100km a to autko waży tylko 200kg więcej a pali prawie dwa razy tyle / naprawy dość kosztowne / autoryzowany serwis tylko dla bogaczy / zawieszenie dość delikatne / przednie amory szt 600zł / dość drogawo :(
jak na tak wiekowe autko to cena się trzyma aż za bardzo przesadnie ale niektóre nowe auta nie maja takiego wyposażenia jak ta AUDIca
jak na razie nic się nie psuje szyby działają siedzenia też choć ( jeden zagłówek się nie podnosi chyba się spalił silniczek ) lusterka działają całą elektryka chodzi bez zarzutu
jak na razie odpukać nic się poważnego nie zepsuło oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI quattro 150KM 110kW [l/100km]

10,7