Lista ocen Audi A8 D4 Sedan (14)

~Jerton2718
Audi A8 D4
fraAudi A8 jest naprawdę bardzo dobrym autem. Bardzo dobrzę się prowadzi przy mniejszych i większych prędkościach. Jest komfortowe (choć Lexus Ls lub Mercedes S wygrywają w tej kategorii) Ma dobre przyśpieszenie. Bardzo dobrze wykończone w środku. Może nie rzuca na kolana na zewnątrz, ale ma typowy klasyczny kształt luksusowego sedana, Auto mogłoby zasługiwać na lepszą ocenę ale: Silnik 4,2diesel bardzo drży na wolnych obrotach i przenosi to...
~Sajmon
Audi A8 D4
Auto doposażone prawie we wszystko , Cena wyjściowa 725 pln, Żal mam trochę do podobieństwa modelu A6 , 5 na 10 osób mówi , ładna A6 :) Poza tym , że samochód ma dobrze służyć oczekuje się jeszcze czegoś więcej ... I to właśnie w tym modelu otrzymamy. Otrzymamy komfort , dynamikę za pomocą MMI można tą wygodną kanapę przemienić w sztywnego potwora który rwie się do przodu. W jednym teście przeczytałem , że to auto przeczy prawom...
~hitch5
Audi A8 D4
No cóż, tanio nie jest. Mi udało się wynegocjować dobrą cenę i wydałem tyle co na bardzo dobrze wyposażone bmw 530d xdrive i uważam, że warto.
~ANEN
Audi A8 D4
SUPER POMRUK ,CZUĆ MOC , SUPER MOMENT-BARDZO MIŁE ZASKOCZENIE (Silnik)
~A8
Sedan 4.0 TFSI 420KM 309kW
Audi A8 D4
Rewelacyjny i bardzo komfortowy samochód który się w ogóle nie psuje i jest zdecydowanie lepszy od klasy s czy lexusa ls i jest genialnie wyciszony do tego bardzo ładna stylistyka i bardzo dobry i szybki silnik auto prowadzi się bardzo komfortowo i zwinnie polecam je każdemu który potrzebuje luksusowej i bardzo komfortowej limuzyny
~Emil
Audi A8 D4
Na hamowni przy 100000 pokazał 278 km i 598 nm po remapie 314 km i 700 nm (Silnik)
~pp
Audi A8 D4
auto ok, ale za te pieniądze powinno byc coś węcej.Żadna rewelacja.
~pit
Audi A8 D4
Jak dla mnie samochód bardzo komfortowy, super silnik, trochę kiepska skrzynia- szarpie
~max
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
Audi A8 D4
Auto kupione w Chicago. Pieknie mruczy. Spala duzo paliwa i robi podobne wrazenie. Soczewki LED przednie to mistrz swiata!!!
~Skazany
Audi A8 D4
zwija asfald za soba . mimno ze jest to najmniejszy silnik to naprawde daje duzo frajde z jazdy . i jeszcze ma mozliwosci remapa gdzie mozna uzyskac 300KM (Układ jezdny)
Audi A8 D4 Sedan