Oceny Audi A8 D4 Sedan

Oceny Audi A8 D4 Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Audi A8 D4 Sedan

~Jerton2718
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
fraAudi A8 jest naprawdę bardzo dobrym autem. Bardzo dobrzę się prowadzi przy mniejszych i większych prędkościach. Jest komfortowe (choć Lexus Ls lub Mercedes S wygrywają w tej kategorii) Ma dobre przyśpieszenie. Bardzo dobrze wykończone w środku. Może nie rzuca na kolana na zewnątrz, ale ma typowy klasyczny kształt luksusowego sedana, Auto mogłoby zasługiwać na lepszą ocenę ale: Silnik 4,2diesel bardzo drży na wolnych obrotach i przenosi to...
~Sajmon
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
Auto doposażone prawie we wszystko , Cena wyjściowa 725 pln, Żal mam trochę do podobieństwa modelu A6 , 5 na 10 osób mówi , ładna A6 :) Poza tym , że samochód ma dobrze służyć oczekuje się jeszcze czegoś więcej ... I to właśnie w tym modelu otrzymamy. Otrzymamy komfort , dynamikę za pomocą MMI można tą wygodną kanapę przemienić w sztywnego potwora który rwie się do przodu. W jednym teście przeczytałem , że to auto przeczy prawom...
~A8
Sedan 4.0 TFSI 420KM 309kW
Rewelacyjny i bardzo komfortowy samochód który się w ogóle nie psuje i jest zdecydowanie lepszy od klasy s czy lexusa ls i jest genialnie wyciszony do tego bardzo ładna stylistyka i bardzo dobry i szybki silnik auto prowadzi się bardzo komfortowo i zwinnie polecam je każdemu który potrzebuje luksusowej i bardzo komfortowej limuzyny
~BulkyTommy
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
Gdyby nie problem z nagarem byłby to świetny samochód, a tak jest bardzo dobry. Nie jeździłem lepszym do tej pory. A było to między innymi BMW E39 530d, BMW E60 530xd, Toyota Avensis 2.0 itp
~BulkyTommy
~pit
Sedan 4.2 TDI 350KM 257kW
Jak dla mnie samochód bardzo komfortowy, super silnik, trochę kiepska skrzynia- szarpie
~hitch5
Sedan 3.0 TDI 250KM 184kW
No cóż, tanio nie jest. Mi udało się wynegocjować dobrą cenę i wydałem tyle co na bardzo dobrze wyposażone bmw 530d xdrive i uważam, że warto.
~max
Sedan 4.2 FSI 372KM 274kW
Auto kupione w Chicago. Pieknie mruczy. Spala duzo paliwa i robi podobne wrazenie. Soczewki LED przednie to mistrz swiata!!!
~Robakie
~Leon