Lista ocen Audi Q3 I SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW 2011-2015 (5) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~mery
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Za wysoko jak dla mnie a głowa przy samym suficie. Dobrze ze nie ma szyberdachu bo pewnie miejsca by zabrakło. W Q5 przestrzeń olbrzymia. Chociaż w Q3 ciasnoty na fotelu nie odczuwam (znacząco węższy tunel środkowy). Na nogi też jest OK. Chociaż dla "wielkich" regulacja kierownicy niewystarczająca (nie można wystarczająco wysunąć by prawidłowo ustawić do długości rąk) co sprawia dyskomfort w dłuższej trasie. Z tyłu dla dzieci coś zostanie,...
~Robert
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dla wysokiej osoby ponad 1.95 jesli jest dach panoramiczny to jest za malo miejsca pod sufitem. W aucie bez panoramy, mijesca jest wystarczajaco. Z tylu 2 osoby sie mieszcza spokojnie
~Wojtek
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
To jedno z większych pozytywnych zaskoczeń.Mam 185 cm i przy ustawionym dla mnie fotelu kierowcy spokojnie mieszczę się za nim z tyłu i jeszcze pozostaje trochę luzu.
~Krzysiek
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Największe pozytywne zaskoczenie. Mam 185 cm i przy ustawionym dla mnie fotelu kierowcy mieszczę się za nim z zapasem!
~4xobciach - nie do końca
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
z przodu ok ale z tyłu tragedia - ale przecież to "gocart" więc nie przyczepiamy się
Audi Q3 I SUV