Lista ocen Audi Q5 I (62) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mery
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
tanio nie jest. Pierwsza sprawa-marka. I tu ceny są adekwatne do loga. Spalanie jak na mase auta nie szokuje średnio 8 l/100km. poza tym auto nie prowokuje do ostrej jazdy. bardzej spokojne i wygodne przemieszczanie sie co nie oznacza ze nie dynamiczne
~jarek@jarcars.pl
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
2.0 TDI z common railem radzi sobie całkiem nieźle, jednak żeby poczuć pełnię szczęścia to polecam silnik 3,0 ! Jak na 2,0 to żeczywiście czuć te 170 KM, jednak w dolnym zakresie obrotów przy małej prędkości zdarza się silnikowi czkawka !
~tomasz_witomski
SUV Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Spalanie ok 8,5 litra przy normalnej jeździe na trasie przy spokojnej nawet 7,5 szybka jazda autostradą 11-12 duży minus za adblue nie można zatankować na stacji z dystrybutora ponieważ wlew audi nie współpracuje z dystrybutorem
~Paweł
SUV Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Nie zwracam za bardzo uwagi. Auto w leasingu. Brak jakichkolwiek usterek w czasie i po gwarancji. Sam koszt serwisów w autoryzowanych serwisach audi raczej wysoki. Średnie zużycie (wg komputera pokładowego) ze 150 tys km to 9,1l/100km
~Krzysztof
SUV Facelifting 3.0 TDI clean diesel 258KM 190kW
Nówka sztuka z salonu więc kosztów brak. OCAC 6000pln. Spalanie min 8,4 max 13,3L jak na moją nogę jest poprawnie. Trzeba dolewać AddBlue więc trochę kłopotliwe ale wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem, nieprawdaż:)?
~Audi FAN
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
W mieście auto pali ok.9-10 litrów ON. Poza miastem przy spokojnej jeździe ok 6-7. Jak jedziemy szybciej powyżej 120km/h trzeba się liczyć ze zużyciem ok 8-9 litrów. Jedak samochód waży 1700kg także nie jest źle.
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Jak na prawie 1,8 tony masy to ok. Przy w miarę dynamicznej jeździe na trasie (po mieście mało jeżdżę) 8 litrów/100km to chyba ok. Superb 170KM 4x4 (ale dołączany, więc zużywa mnie paliwa) pali około litra mniej, co mnie trochę boli.
~Stanisław
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Koszty utrzymania i serwisowania są adekwatne do marki Audi czyli wysokie . Dużo niższe niż marka BMW którą jeździłem lecz znacznie wyższe niż utrzymanie WV Tiguana z podobnym silnikiem .
~Grzegorz42
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Cóż, paliwo i 22 zeta na Ad Blue po 16 tys. km. Zobaczymy co dalej. Spalanie mnie zaskoczyło na plus - z tankowań wychodzi średnio 6.3 l. Proporcje mniej więcej - miasto 30%/trasy50%/autostrady20%
~ktoś
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Spalanie jest OK - ok 9L w mieście, 7L w trasie - mam ciężką nogę :) cudów nie ma to duże, ciężkie auto. Przeglądów jeszcze nie miałem bo mam albo 30 tys albo 2 lata. Napraw zadnych nie było - odpukać.