Lista ocen Audi Q5 I SUV (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siadula
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Auto dość mocno zabudowane z przodu przez co chce się fotel odsunąc dość mocno do tyłu ale wtedy osoba siedząca z tyłu już za dużo miesca miec nie bedzie. Za mną (170cm) spokojnie da się usiąść, ale kiedy kierowca bedzie miał koło 190 cm już z tym miescem na nogi z tyłu może być problem. Przesuwna tylna kanapa niczego zbytnio nie wnosi w przestrzeń na nogi z tyłu dla pasażerów, a wręcz przeciwnie bardziej je skraca. Jest to bardzej chyba...
~igorb@satland.com.pl
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Wybrałem ten samochód gdyż jest dla mnie idealny jeśli chodzi o miejsce i przestrzeń ( mam 182cm). Z przodu jest bardzo dużo miejsca ,schowki na swoim miejscu ,miejsca na kubki , schowki na dwie pary okularów , na tylnej kanapie jest miejsca mniej , ale młodzież czuje się tam znakomicie . Bagażnik jest bardzo sprytny , nie wygląda na giganta , ale pod spodem kryje dodatkowy schowek o pojemności 60 litrów , zatem mając 540lit+60 lit w dole mamy...
~Piotr / Gdynia
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Nie jest to może największy SUV w klasie ale jest to doskonały kompromis na miasto i podróże. Dla 4 osób w sam raz. Jeśli udajemy się w dalszą podróż w 5 osób (np. na wakacje) to polecam bagaznik dachowy - to rozwiązuje wszelkie problemy. (belki dachowe są na wyposażeniu standardowym!)
~TMC
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Nie ma co mówić, samochód pomimo, iż z zewnątrz nie wydaje się duży, to w środku wygospodarowany bardzo dużo miejsca. I to zarówno w przednim jak i tylnym rzędzie siedzeń. Bagażnik też przez to nie ucierpiał. Jak widać można zachować kompromis pomiędzy tymi dwiema zmiennymi.
~Niki
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Miejsca dla kierowcy i pasażerów jest pod dostatkiem, ale bagażnik - porażka. Pewnie uważam tak dlatego, że w poprzednim samochodzie-Octavi- był PRAWDZIWY bagażnik. W Q5 jest tylko miejsce na podręczny bagaż, stwierdzam to z autopsji chociaż dane techniczne mówią co innego.
~Audi FAN
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Z przodu sporo miejsca na wygodnych fotelach dla kierowcy i pasażera Z tyłu jest mniej miejsca niż w niejednym kompakcie. Dwie osoby pojadą w dość znośnych warunkach. Trzem będzie za ciasno. Tym bardziej, że tylna kanapa do najwygodniejszych nie należy.
~Stanisław
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Przestrzeń dla kierowcy przy moim wzroście jest wystarczająca jaki i pasażera z boku , natomiast miejsce pasażera za moim fotelem jest ograniczone do osoby niskiej lub dziecka . Auto raczej nie dla rodziny z dziećmi i bagażami .
~michalmonika
SUV 2.0 TFSI 211KM 155kW
Wystarczająca,polecam kanapę plus(możliwość przesuwania i powiększenia bagażnika)niestety trochę dygoce na nierównościach.Polecam także zestaw szyn i uchwytów do bagażnika,ale trochę brzęczy nieobciążony.
~marco
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Przód - super dużo miejsca. Auto jest wewnątrz z przodu tylko o ok. 2 cm węższe od większego Q7, co mówi samo za siebie.Z tyłu nie jeżdżę, ale dla bardzo wysokich osób może być lekko ciasno.
~belfer
SUV 2.0 TDI 170KM 125kW
Niestety jak na taką masę jest za słaby do tego trzy razy w roku wizyty w serwisie jak nie łańcuch to zawory itd. Auto ogólnie fajne ale z wyższym silnikiem
Audi Q5 I SUV