Lista ocen Audi Q5 II SUV Facelifting (8)

~ST
SUV Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Tego spodziewam się po niemieckim aucie. Tanie, solidne i komfortowe. Zadziwiająco wysoki komfort podróżowania. Prosta i intuicyjna obsługa. Niskie zużycie paliwa i dobre osiągi. Wymierający gatunek diesla z automatem usprawniono poprzez dodanie miękkiej hybrydy, która działa zadziwiająco dobrze.
~zen
SUV Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Świetny samochód, mój jeszcze bez dotykowego ekranu z pokrętłem obok dźwigni zmiany biegów(ituicyjna obsługa bez odrywania wzroku.....), prowadzi się doskonale świetnie wyciszony , może nie wyścigówka ale 8,8 s do setki nie jest tragedią, a teraz łyżka dziegciu- zwłoka przy ruszaniu ..... tzw "lag" przy nastawie D - duża zwłoka , przy S zdecydowanie lepiej , niby ochrona skrzyni biegów ale w tej klasie nie powinno mieć miejsca a modyfikacji...
~Mariusz
SUV Facelifting 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Auto dobrze wykonane , komfortowe , tanie w eksploatacji.
~magik
SUV Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
samochód mam pół roku i już drugi raz muszę jechać do serwisu bo szaleje MMI (pada sterowanie radiem, pojawia się check engine, nie ładują się updatey)
~Marcin
SUV Facelifting 2.0 40 TFSI MHEV 204KM 150kW
Silnik bardzo poprawny, ale żeby jechał trzeba go wysoko kręcić. Czasem brakuje mocy/momentu przy niższych obrotach. (Silnik)
~Automan
SUV Facelifting 2.0 40 TFSI MHEV 204KM 150kW
Tutaj jest po prostu najlepszy na rynku spośród całej konkurencji (Ergonomia)
3,3
~Rafal
SUV Facelifting 2.0 40 TDI 204KM 150kW
Wykończenie samochodu to sam plastik. Samochód nie jest warty nawet połowy swojej ceny. (Stosunek jakość/cena)
~Tom
Super