Lista ocen Audi Q5 II SUV (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Daję 3 gwiazdki za niechlujny montaż w meksykańskiej fabryce gdzie przenieśli produkcję tego modelu - skrzypiące od nowości plastiki w drzwiach w aucie za prawie 300tys? Również niechlujny montaż skrzypiącej i wypinającej się gaśnicy (to pewnie już dealer) Hak holowniczy elektryczny - wysuwa się naprawdę jeśli pochylicie się pod auto i go wyciągniecie. Dobre wyciszenie przy laminowanych szybach. Do 140/150 km/h w aucie jest naprawdę cicho
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Znów może to tylko mój egzemplarz ale fatalnie zmontowane plastiki i boczki - szczególnie w dwóch drzwiach skrzypią na najmniejszej nierówności a np zjeżdżając powoli z krawężnika gdy karoseria jest poddana naprężeniu poprzecznemu całe wnętrze skrzypi jak stara łajba. Za tyle kasy to nieporozumienie szczególnie że audi słynęło z najlepszego zmontowania i spasowania elementów przez lata.
~MIrek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wygląd nie budził we mnie żadnych emocji ale z czasem coraz bardziej mi się podoba. Dla mnie optymalny rozmiar- do miasta(choć ostatnio odstawiony na rzecz elektrycznego BMW i3) i na trasy. Duży bagażnik, świetnie działa elektryczne otwieranie (choć czasem nogą trzeba trochę pomachać zanim zareaguje w przypadku zajętych rąk). Mam szyberdach ale to chyba można sobie darować.
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Brak oznak rdzy, lakier raczej twardy, blachy solidne i sztywne, tak samo jak i nadwozie. Do tego jestem przyzwyczajony mając inne auta z grupy VAG.
~rs4
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
dobrze spasowane, może na "śpiącym" coś się odzywa w tylnej klapie a może w bagażniku
~Andrzej
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
bardzo elegancko i delikatnie poprowadzono zmiany, ale bardzo dobrze są widoczne, dało nowe życie Q5
~Stanisław
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Bez zastrzeżeń, przeszklony dach fajna opcja dla pasażerów na tylnych siedzeniach
~Grzegorz
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Tu nie ma uwag. Wszystko dobrze spasowane. Auto nowe wiec o rdzy nie ma co mówić.
~Brittol
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
niby ok. ale taki bezpłciowy- jak to określił mój syn- dziadkowóz
Dziennik kosztów dla Audi Q5 II SUV
8,1
~Adam
SUV 2.0 TDI 163KM 120kW
Ostatnia akcja rdzewiejące progi dała do myślenia
Audi Q5 II SUV