Lista ocen Audi Q5 II SUV (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Kierowca i pasażer z przodu bardzo dobrze ale tył tylko dobrze. Trochę wąskie siedzisko foteli sportowych. Mam dwoje nastolatków którzy nie cierpią z ciasnoty tyłu, ale też nie czują się rozpieszczani przez nadmiar miejsca na nogi. Bagażnik łatwy do zapakowania - komplet siatek, szyn i zaczepów pozwala na sporo konfiguracji. Najlepsze wykorzystanie bagażnika jeśli pakujecie się w miękkie torby - duże sztywne walizki zabierają mnóstwo miejsca
~Topia
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Tu moje największe zastrzeżenie do tego auta. Bagażnik na papierze jest duży, ale przez to, że jest też wysoka podłoga, to wcale się do niego tak dużo nie mieści. Przestrzeni w środku nie ma za wiele. Jeśli wsadzimy fotelik dla dziecka z bazą, to przed nim pasażer może podróżować na wcisk. Konkurencja z segmentu jak np. Hyundai Santa Fe oferuje tu o wiele więcej.
~Rafał
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
We wszystkich samochodach klasy premium tej wielkości jest tak samo - wydawało by się, że przestronny, ale te elementy wewnątrz (fotele, konsola) takie jakby nadmuchane i miejsca jest tak sobie. Powiem tak - dla mojej 4 osobowej rodziny samochód jest w sam raz. 3 dorosłe osoby z tylu mają ciasno.
~Kamil Dylewski
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Dla czterech osób idealnie. Jako kierowca o nic nie zawadzam, na nic nie brakuje mi miejsca. W poprzednim aucie drażnił mnie tunel środkowy, który uniemożliwiał szersze rozłożenie nogi, tutaj tego problemu nie ma. Z tyłu należy wziąć pod uwagę dość szeroki tunel środkowy.
~Andrzej
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
ilość miejsca z przodu w samochodzie jest bardzo dobra i wystarczająca nawet dla dużej osoby , natomiast z tyłu jest wyśmienicie poprzez ilość miejsca i położenie kanapy, byłem wprost zaskoczony ilością miejsca
~rs4
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
siedzi się troszkę niżej niż w 1 genaracji tzn szyba jest wyżej czyli patrząc z boku tylko głowę kierowcy widać :) a mamy ponad 180cm -- oczywiście fotel na max w dół, pozycja za kierownicą OK
~Maciej
SUV 2.0 40 TDI 190KM 140kW
Jeśli nie musicie nie bierzcie sportowych foteli. Ja jestem dość wysoki i duży i są po prostu za ciasne/małe. Lepsze standardowe tylko trochę gorzej wyglądają
~Grzegorz
SUV 2.0 35 TDI 163KM 120kW
Jak na takie rozmiary, wydawałoby się, że będzie jednak więcej miejsca w środku. Tak czy inaczej na razie każdy się w aucie zmieścił.
~Kierowca z 20-letnim stażem.
SUV 2.0 45 TFSI 245KM 180kW
Przód ok, mam sportowe fotele i alcantare. Tyl - miejsce dla max 2 dorosłych osób, o ile chcemy komfortowo podróżować.
~causa1980
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Jest bardzo dobrze. Z tyłu dla dwóch dorosłych osób komfortowo, bo trzecia to tylko za karę może tam podróżować...
Audi Q5 II SUV