Lista ocen Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW 1998-2006 (36)

~Carlos
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Marzenie z młodych lat i grania w NFS - spełnione na 30ste urodziny :) Swietna konstrukcja , z technicznej strony auto w kosztach utrzymania Golfa/A3 (poza elementami nadwozia), zarazem duzo lepiej sie prowadzące i posiadajace wygląd przyciągający uwage innych nawet po 20 latach. Masa smaczków stylistycznych w środku jak i na zewnątrz , nie sprawiająca probemów mechanika, dobra blacharka, bez wątpienia auto ktore stanie sie (o ile juz nie...
~CZUCZU81
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Jednen z ostatnich prawdziwych samochodów. Z silnikiem z krwi i kości itp. Mimo pełnoletności, genialny ponandczasowy wygląd.
~ROMAN__N@OP.PL
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
PIĘKNE AUTO POWALAJĄCE WIELU NA KOLANA. JEST TO SZCZYT MOICH MARZEŃ Z DZIECIŃSTWA.UWAŻAM ŻE CZARE SĄ NAJPIĘKNIEJSZE. WZBUDZA ZACHWYT U STARSZYCH I MŁODYCH LUDZI. DYNAMIKA I JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA NIE RÓWNA SIĘ NICZEMU CZYM DO TEJ PORY JĘŻDZIŁEM.PRZEPIĘKNY JEST RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ SZCZEGÓLNIE PODŚWIETLENIA I LAMPY XENONOWE, PO PROSTU JEST FAJNY. JAK GO SPRZEDAM TO TYLKO Z POWODU BRAKU MIEJSCA Z TYŁU
3,5
~wiktorrro25
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
caloksztalt rekompensuje przepiekna sylwetka auta. jeszcze minie kolejnych 10 lat zanim ludzie przestana sie ogladac za tym autem na ulicy
~LILsaint
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Autko kontrowersyjne, nie każdemu się podoba jednak dla mnie jest piękne :) Mnie osobiście zaskoczyło pozytywnie, a bylem nastawiony sceptycznie.
3,8
~wojts
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
autko super, negatywne opinie, często zresztą dosyć drastyczne z regóły słyszę od osób które nie posiadały tt, bez komentarza myślę, gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym
~TeTe
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Silnik to prawdziwa żyleta, turbo robi swoje a dzięki quatro zamiast "buksować" kołami auto rwie do przodu jak gdyby nigdy nic. (Silnik)
~Filip
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Audi TT to rewelacyjny samochód i nie załuję że go kupiłem
3,8
~MiHow
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Świetny samochód, który daje namiastkę auta sportowego. Na pewno nie dla każdego. Mimo wieku ciągle przykuwa wzrok.
Dziennik kosztów dla Audi TT 8N Coupe 1.8 T 180KM 132kW
11,2
~Piła
Coupe 1.8 T 180KM 132kW
Pięknie dopracowany nie ma tu oceniania rocznika 2006 nie doskonałe to bo stara buda była produkowana do czerwca 2006:) (Silnik)
Audi TT 8N Coupe