Oceny BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d

Najnowsze oceny BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d

~Kuba
Hatchback 5d 118i 170KM 125kW
BMW Seria 1 F20-F21
To moja ponowna ocena. Poprzednią pisałem po trzech miesiącach użytkowania , dziś minęły już ponad trzy lata. Dbam o samochód. Przejechałem nim 60 tyś.km, kupiłem w Niemczech od pierwszej właścicielki - bezwypadkowe. Auto porządnie wykończone, estetyczne materiały, dobrze spasowane plastiki. Doskonałe w prowadzeniu, z fantastyczną 8- biegową skrzynią automatyczną. Intuicyjne sterowanie obsługą nawigacji i pozostałych systemów. Tyle...
~~BMW fan
BMW Seria 1 F20-F21
Jakis czas temu zamiescilem opinie (na podstawie test drive z salonu) http://www.autocentrum.pl/oceny/bmw/seria-1/f20-f21/hatchback-3d/silnik-benzynowy-114i-102km-od-2012/ocena-kierowcy-995327424/ ktora teraz chcialbym zrewidowac. Ogolnie samochod jest bardzo przyjemny. Test drive odbylem sachodem 114i z moca 102 koni, obecnie posiadam 116i z moca 136 koni. Silnik benzynowy. 102 konie to bylo stanowczo za malo, ze 136 koncmi ten samochod...
~Vincent_Vega
BMW Seria 1 F20-F21
Fajne miejskie autko. Nie jest najpiękniejsze z zewnątrz to fakt, ale w środku jest bez zarzutu. Mamy wersje Sportline 116i, silnik nie zwala z nóg ale jeździ przyzwoicie i elastycznie, natomiast zawieszenie i układ kierowniczy to absolutny wzór w tej klasie - coś fantastycznego, podobnie jak sportowe fotele i ergonomia. Tak samo jakość wykonania i materiały w środku (pamietając że jest to samochód kompaktowy, nie porównuje go więc do serii 7...
~Szymon
Hatchback 5d M135i 320KM 235kW
BMW Seria 1 F20-F21
Świetne auto , przede wszystkim niepowtarzalne : 6 cylindrów + tylny napęd - w kolejnej generacji serii 1 już tego nie będzie. Jak na swoje możliwości auto jest zaskakująco komfortowe w codziennym użytkowaniu - zawieszenie daje żyć, spalanie zaskakująco niskie i przyzwoity bagażnik. Oczywiście o całej tej praktyczności zapominamy gdy tylko trochę głębiej wciśniemy gaz , bo wtedy m135 pokazuje rogatą duszę
~Michał
Hatchback 5d 118d 143KM 105kW
BMW Seria 1 F20-F21
Polecam to auto Tym, którzy szukają czegoś więcej w samochodzie kompaktowym. Napęd na tył daje niesamowitą radość z jazdy, szczególne doznania można mieć w ciasnych zakrętach gdzie przednionapędówki już nie mogą a Ty dodajesz gazu i zaciskasz zakręt jeszcze bardziej. Brakuje może 4x4 ale cena skoczyłaby jeszcze bardziej a niestety tanio przy zakupie nie jest.
~bmw 116
BMW Seria 1 F20-F21
Samochód godny polecenia: sylwetka ładna, silnik dynamiczny szczególnie w trybie sport, skrzynia biegu manualna bardzo precyzyjna, układ jezdny najlepszy we swojej klasie, bagażnik wystrczajacy. Minusy samochodu cena szczególnie dodatkowego wyposażenia.
~bkack&whiteBMW
Hatchback 5d 125d 218KM 160kW
BMW Seria 1 F20-F21
Bralem pod uwage roznego segmentu samochody passat, kia sportage, mazda cx7 cx5 mazda 6 Peugeot 508, lecz w bmw urzekko mnie przyjemnoscia prowadzenia trakcja przyspieszeniem ekonomicznoscia, jakoscia wykonania, czerwona skoora:) rwd!
~rafal
Hatchback 5d 118i 170KM 125kW
BMW Seria 1 F20-F21
Swietne auto z poważnymi brakami jakościowymi i usterkami jakie nie przystoja tak młodemu samochodowi
~Darek
Hatchback 5d 116d 116KM 85kW
BMW Seria 1 F20-F21
Ma się wrażenie że jeździ się dużo większym autem niż w rzeczywistości bardzo wygodny .
~Szymon
BMW Seria 1 F20-F21
daję jako doskonałe, ponieważ auto do miasta sprawdza się super, zwinne oraz dynamiczne
BMW Seria 1 F20-F21 Hatchback 5d