Lista ocen BMW Seria 3 E30 (106) - Widoczność

Na liście zabraknie 195 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HNT126 / [email protected]
Touring 320 i 129KM 95kW
BMW Seria 3 E30
W odróżnieniu od dzisiejszych samochodów ten model ma bardzo nisko poprowadzoną linię okien, co może nie do końca przypaść do gustu fanom nowoczesnego designu, ale dzięki temu widoczność jest rewelacyjna w każdym kierunku! Na uwagę zasługuje fakt, iż prawie każdy model e30 wyposażony jest w el. sterowane lusterka oraz fotel regulowany nie tylko w kierunku przód- tył oraz pochylenie oparcia, ale także w kierunku góra-dół. To także pozwala na...
Touring 324 td 115KM 85kW
BMW Seria 3 E30
Miałem samochody które oferowały lepszą widoczność,ale tu nie mogę narzekać,poza słabym rozwiązaniem cyrkulacji powietrza która niestety mało daje przy parujących szybach na niskich stopniach nawiewu(szyby odparowują przy najwyższych stopniach prędkości nawiewu co już jest denerwujące ze względu an dźwięk). Polecam wyczyścić szybę od środka płynem odtłuszczającym,wytrzeć do sucha i spryskać specjalnym jonizatorem.
~Tommi
Coupe 320 i 129KM 95kW
BMW Seria 3 E30
Kto choć przez chwilkę siedział w E 30 wie, że widoczność w tym aucie jest po prostu znakomita w każdą stronę. Ja mam egzemplarz 2-drzwiowy, więc mogę powiedzieć, że czasem troszeczkę może być uciążliwy środkowy słupek. Ogranicza on nieco widoczność, ale tylko w pewnych sytuacjach, a poza tym można się szybko przyzwyczaić.

Usterki BMW Seria 3 E30

BMW Seria 3 E30 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kamil
Sedan 324 d 86KM 63kW
BMW Seria 3 E30
Wszystko Ok nie daje maksimum bo w sedanie nie zawsze wszystko widać chodzi o to że dokładnie nie widać w którym momencie najlepiej się zatrzymać żeby nie zawadzić i wtedy trzeba się odwrócić tak ja widziałem wszystko nie miałem powodów do narzekania
~dzikuPL
Coupe 318 is 136KM 100kW
BMW Seria 3 E30
Mając sportsitze w kracie z IS'a połączone z szyberdachem i kierownicą MTechnik 1 mamy pełen komfort minionych czasów. Fotele są regulowane w kilku płaszczyznach co pozwala nam ustawić fotel całkowicie pod siebie.
Sedan 320 i 129KM 95kW
BMW Seria 3 E30
Jest bardzo dobrze! Być może jest to zasługą zwartek i prostej konstrukcji samochodu. Dzięki dobrzej widoczności kierowca w tym samochodzie czuje się bardziej pewny wykonywanym manewrom.
~Filip
Touring 318 i 113KM 83kW
BMW Seria 3 E30
Widoczność jest świetna, niewiele czasu trzeba aby dokładnie wyczuć auto i parkować nim na centymetry. Dodatkowo klapa w Touringu ułatwia parkowanie.
~MaxRaczek
Sedan 324 d 86KM 63kW
BMW Seria 3 E30
Dla mnie bomba, ale i Mamusia i Żonka (obie małe jak kółka e30-tki) narzekają na rzekomo wielką maskę z przodu i z tyłu - niby nie widzą jak parkują...?!
~GabrielC
Touring 318 i 113KM 83kW
BMW Seria 3 E30
Świetna do przodu w boki i do tyłu pomimo że to kombi nie ma problemu w mieście. Martwe pola w tym aucie nie istnieją. Teraz już takich aut nie ma!
~grek
Touring 318 i 115KM 85kW
BMW Seria 3 E30
spoko dla mnie lepiej niz w nowych autach bo jednak samochód stary dla mnie jest bezpieczny,nota bene golf \"1\" ma widocznośc której zazdroszczą nowe auta