Lista ocen BMW Seria 3 E30 Sedan (51)

~kamil
Sedan 324 d 86KM 63kW
To auto ma dusze podoba mi się strasznie i jak bym miał pieniądze kupiłbym je jeszcze raz przesiadłem się na mercedesa ale bmw też bym chcial mieć to samo co miałem jeżeli ktoś chce kupić to gorąco polecam ten samochód ma swój urok i swoich fanów model bmw serii 3 E-30 jest piekny i niczego mu nie brakuje jeżeli ktoś nie zrobi z tego auta wiejskiego tuningu jestem skory powiedzieć że każde pod względem stylistyki jest doskonałe
~adamus.tomasz@gmail.com
Sedan 320 i 129KM 95kW
Jestem z tego auta naprawdę zadowolony. Nie jest tanie w esploatacji ale wsiadając do niego przekraczam pewną barierę która nazywam Adrenalina !
~Wiktor1981
Sedan 320 i 129KM 95kW
Kto ma lub chce mieć BMW e30 śmiało kupować ale zadbane laleczki, jak na wiekowe autko trzyma sie znakomicie, nie jest drogie w naprawach w stosunku do nowszych BMW. 7 lat temu zamieniłem Moje A6 C5 1.8T na te oto e30 i nie żałuję jest tańsze w utrzymaniu jeździ się o niebo lepiej, co do wyposażenie to auto kuleje do mojej byłej ale nie tego oczekiwałem, niezawodność tego pojazdu jest oszałamiająca sprowadziłem z niemiec z pełnym serwisem do...
~MaxRaczek
Sedan 324 d 86KM 63kW
Disel - rano lub w nocy gdy zimno, lepiej nie odpalać jeśli układy z sąsiadami mają pozostać miłe (Silnik)
~MAZI
Sedan 324 td 115KM 85kW
Klasyk, czarny metalik, piękny warkot, kobiety coraz częściej będą na Ciebie spoglądać. Nie odgonisz się od przypadkowych pytań ludzi postronnych
~cusio_p@live.it
Sedan 318 i 115KM 85kW
nacisnalem kilka razy dobrze bo uwazam ze doskonalego auta jeszcze nie wyprodukowano.Jest to moje 14-ste auto ale jak na 22-letnie jest doskonale!
~Klepka
Sedan 324 d 86KM 63kW
Nic dodać nic ująć, chyba najbardziej udany diesel BMW wsadzony do tak kultowego auta jakim jest e30 jak dla mnie bomba
~MT2
Sedan 325 i 170KM 125kW
Super silniol, ładna sylwetka nadwozia mimo upływu czasu, no i oczywiście tylni napęd samochód jedyny i niepowtarzalny. Daje niesamowitą radość z jazdy, BMW z 6-cio cylindrowym silnikiem Das ist Das!
~Bartek
Sedan 324 d 86KM 63kW
Silnik pracuje, ładnie, równo chodź trochę głośno ale to diesel starej konstrukcji więc nie ma co sie dziwić. Przyspieszenie ma nie najlepsze, trzeba go wysoko kręcić wtedy daje frajdę z jazdy ale pamiętajmy że to tylko 86KM (Silnik)
~przemolski bimber
Sedan 316 i 100KM 74kW
Szkoda że już takich wspaniałych aut nie produkują. To już prawie legenda.
BMW Seria 3 E30 Sedan