Lista ocen BMW Seria 3 E30 Sedan (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MaxRaczek
Sedan 324 d 86KM 63kW
Nie wiem jak to ocenić, nigdy sam mnie nie zawiódł, kupiłem go po prostu wiedząc, że muszę mu wiele ze starości wymienić części. Problemy mam jednak z elektryką była amatorsko zmieniana i jestem na etapie poprawek np gniazdo przyczepy źle miało kable podłączone, radio bez kieszeni powoduje stykanie kabelków i miał przerabiana instalację pod głośniki a mi zostawili plątaninę, el lusterka czasem działają! Ale wszystko wróci do normy...
~kamil
Sedan 324 d 86KM 63kW
Doskonale kompletnie nic mi się nie popsuło nie miałem żadnych najmniejszych nawet najgłupszych usterek silnik niezawodny a cała budowa zawieszenia i sama karoseria bez zarzutu więc co tu narzekac
~Klepka
Sedan 324 d 86KM 63kW
Przez tyle czasu co mam to auto nie zawiodło mnie ani razu, mimo jej wieku wymieniam tylko elementy ekspluatacyjne, dolewam paliwa do baku i jazda:)
~Bartek
Sedan 324 d 86KM 63kW
Ciężko jest zajechac ten silnik, trzeba miec na prawdę talent. Zawieszenie prostej konstrukcji wszystkie naprawy można wykonac samemu
~MAZI
Sedan 324 td 115KM 85kW
zepsuty siłownik jednej szyby, zawodzące czasem styczniki światła w kokpicie podczas otwierania drzwi. Nowy za sztukę ponad 100 pln
~cusio_p@live.it
Sedan 318 i 115KM 85kW
nigdy mnie nie zawiodla! nawet 4tys km od domu(trase 8 tys km zrobilem siedem razy!!raz - jedna zarowka swiatel pozycyjnych
~MT2
Sedan 325 i 170KM 125kW
Jesli nie jest zdojone, praktycznie nic przy nim nie trzeba robić oprócz serwisu. Auto dość proste w budowie.
~Mati
Sedan 318 i 113KM 83kW
Nie ma problemow no chyba, ze uznac za taki wyrabiajacy sie mechanizm regulacji przednich foteli (oparcie).
~Skórzewski Drifter
Sedan 318 i 102KM 75kW
Jedyne co to musiałem wymienić pasek wielo klinowy, koszt 18zł firmy Gates.
~Wiktor1981
Sedan 320 i 129KM 95kW
auto ma swoje lata i trzeba coś tu i tam naprawić wiekszych usterek nie sprawia.
BMW Seria 3 E30 Sedan