Lista ocen BMW Seria 3 E36 (87)

~xxx
Coupe 318 is 140KM 103kW
Auto naprawdę godne polecenia jeśli ktoś jest młody i chce autko o sportowym zacięciu za nieduże pieniądze i interesuje się tą marką posiadam auto rok i wcale nie mam wielkiej ochoty go sprzedawać jest to mój 9 samochód i 2 bmw e36 wcześniej sedan 1.6 nie polecam... jednak silnik 1.8is to niebo a ziemia jest to tylko 1.8 a posiada 140 koni które naprawdę czuć potrafi zawstydzić wiele aut z większą pojemnością jednak do jakiegoś palenia gumy...
~Mario
Coupe 318 is 140KM 103kW
Biorąc pod uwagę moją motoryzacyjną historię, różne samochody jakimi jeździłem oraz awersję do niemieckich 4kółek, to auto mnie zaszokowało. Jest przemyślane, porządnie wykonane, łączy komfort z dynamiką a do tego jest bezawaryjne! Ze wstydem przyznaje że to auto to rewelacja! p.s. moje auto ma oryginalny przebieg, nigdy nie maiło żadnej kolizji a do tego odkupiłem je od pierwszego właściciela, stąd jego perfekcyjny stan. Tak więc sądzę że...
~heroes778@poczta.onet.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
Ogólnie jako całokształt swój samochód oceniam na 4 z bardzo duuuużym plusem. Nie chcę aby ktoś tu mi wytykał faworyzowanie marki BMW ale naprawde ten samochód daje dużo radości. A to, że pali trochę więcej... No cóż, te konie muszą coś pić :)
~przemek24plus@onet.eu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Auto wygodne, ciche...i w miare ekonomiczne (jak na 140 koników i 1335 kilo masy)... Prowadzenie świetne. Niezawodność duża...naprawdę auto godne polecenia. Muszę dodać, że jest to chyba najsłabszy silnik jaki powinien być montowany w tym aucie...140 koni, to jest niezbedne minium do sprawnego poruszania sie... Wersje 1.8, 115 KM i 1.6, 105 KM są już nieco za słabe a zużywają tyle samo paliwa...
~Joshi
Coupe 318 is 140KM 103kW
Mój błąd, kupiłem auto po 7 właścicielach, mocno wyeksploatowany, tani, jednak dostał już w kość. Teraz dbam jak mogę, ale kolejne będzie oczywiście E36 Coupe z 2.8 :) Dbać i wymieniać wszystko na czas, a będzie OK i sama przyjemność z prowadzenia :) A gwarantuję, że niejedna panna, się obróci ;)
~menel_m
Coupe 318 is 140KM 103kW
Palecam!!!! Samochod nie tylko dla młodych ludzi, ale dla wszystkich, ktorzy chca czerpac radosc z jazdy a nie moga sobie pozwolic na cos nowego za setki tys zlotych. pierwszy kontakt z autem byl "dziwny" ale po kolkunastu kilometrach juz je pokochalem!!!! Zostawiam email gdyby ktos chcial kupic podobne auto sluze radą i wymienie sie doswiadczeniami!!! tomaszmeder@wp.pl
~szwedu
Coupe 318 is 140KM 103kW
Wystarczy zainwestować w to auto a będzie na medal , zrobisz odwrotnie to będziesz jednym z tych co narzeka na bmw bo kupił i się psuje . A nie ma nic za darmo w używane stare auta trzeba zainwestować aby były sprawne.
3,7
~mzarzyc@interia.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
po prost dobre autko,nawet elitarne ale nie czyni go elitarnym cena czy prestiz marki tylko uwaga.....nalezy ono do waskiej grupy TYLNIO-NAPEDOWCOW.I tylko ci ktozy zasmakowali kontrolowanych poslizgow tylem wiedza o co chodzi,po prostu jazda z JaJKIEM :)
~turek737@wp.pl
Coupe 318 is 140KM 103kW
Podsumowując jeżeli ktoś ma pieniądze na benzyne to jak najbardziej polecam ten samochód. Daje mase radości z jazdy ,jest bardzo pewny w prowadzeniu - mimo tylnego napędu wchodzi o wiele lepiej w zakręty niż przednionapędówki i ciężko go zdenerwować. Żeby smigać bokiem trzeba go zmusić lub musi być bardzo śliska nawierzchnia.Na zwykłej nawet mokrej zero jazdy bokiem.
~Paweł Szadkowski, dakota@ho.pl tel. 502741258
Coupe 318 is 140KM 103kW
Doskonałe silniki, skrzynie biegów, zawieszenie, prowadzenie, tylny napęd, design, i wszystko jest OK, ale tak to jest z miłośnikami BMW i już.