Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pan Ziele
Sedan 316 i 102KM 75kW
przestrzeń po przesiadce z minivna może trochę rozczarowywac ale moim zdaniem nie jest zle mam 173 wzrostu więc więksi (a są inni???:p) mogą czuć czasem dyskomfort w każdym razie dla mnie jest jak ktoś już napisał jak dobrze skrojony garnitur idealnie do mnie pasuje i świetnie sie z nią czuję jako kierowca, tym bardzie pasażer niepowinien narzekać z tylu zato raczej ciasno i raczej 4 osoby tym bardziej w dłuższą trasę, bagażnik w samraz...
~kiera
Sedan 316 i 102KM 75kW
Kiepsko z przestrzenią - szczególnie dla wysokich osób. Fotela musi być odsunięty na maxa dla osób powyżej 1,9m, co do samych foteli - nie zapewniają dobrego podparcia dla ud wysokiego kierowcy. W audi 80 też nie ma za wiele miejsca ale kierowca ma tam luźniej.
~Dawid
Sedan 316 i 102KM 75kW
Przestrzeń z przodu jest rewelacyjna. Jadąc na tempomacie w daleką trasę można spokojnie wyciągnąć nogi i się przeciągnąć ;). Z tyłu niestety miejsca trochę mniej. Dla dzieci i młodzieży wystarczająca. Dorosłym może być ciasno.
~kychu@gazeta.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
Auto do przestronnych nie należy, z tyłu miejsce właściwie dla 2 osób przez tunel na wał napędowy, z przodu wystarczające, fajnie, że deska rozdzielcza lekko skierowana w stronę kierowcy.
~KASZUB
Sedan 316 i 102KM 75kW
NIE SIEDZIAŁO MI SIE LEPIEJ ZA KIEROWNICA W ŻADNYM INNYM AUCIE ZA TA KASĘ W TYM ROCZNIKU ANI GOLF CZY LAGUNA NIE MA SZANS PASAŻEROWIE Z TYLU MOGĄ TROCHE NARZEKAC
~malashu
Sedan 316 i 102KM 75kW
Mnóstwo miejsca dla kierowcy i pasażera. Pasażerowie na tylnej kanapie mogą wyciągnąć nogi. Wiele osób wsiadających na tylna kanapę było pozytywnie zaskoczonych przestrzenią.
~mike
Sedan 316 i 102KM 75kW
z przodu (jako kierowca) nie narzekam, jest ok, nawet w kurtce zimowej mogę kręcić swobodnie kierownicą... z tyłu troszkę przyciasnawo na nogi dla wysokich osób.
~DBMWS
Sedan 316 i 102KM 75kW
Z przodu rewelacja miejsca jest bardzo duzo jak dla mnie a mam 188cm z tylu nieco gorzej ale tez sie mieszcze bez wiekszych problemow auto bardzo komfortowe dla 4 osób.
~Bartek
Sedan 316 i 102KM 75kW
z przodu jest dużo miejsca zarówno na nogi, barki, jak i głowę choć tą przestrzen nieco ogranicza szyberdach. Z tyłu niestety brakuje przestrzeni na nogi, a zwłaszcza stopy.
~Bastek
Sedan 316 i 102KM 75kW
Nie jest to ogromny samochód, ale chyba mogło być gorzej. Generalnie z przodu jest nie najgorzej, z tyłu - tak sobie. Na szczęście z tyłu nie muszę siedzieć ;-)
BMW Seria 3 E36 Sedan