Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 is 140KM 103kW 1993-1998 (27)

~heroes778@poczta.onet.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
Ogólnie jako całokształt swój samochód oceniam na 4 z bardzo duuuużym plusem. Nie chcę aby ktoś tu mi wytykał faworyzowanie marki BMW ale naprawde ten samochód daje dużo radości. A to, że pali trochę więcej... No cóż, te konie muszą coś pić :)
3,7
~mzarzyc@interia.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
po prost dobre autko,nawet elitarne ale nie czyni go elitarnym cena czy prestiz marki tylko uwaga.....nalezy ono do waskiej grupy TYLNIO-NAPEDOWCOW.I tylko ci ktozy zasmakowali kontrolowanych poslizgow tylem wiedza o co chodzi,po prostu jazda z JaJKIEM :)
~chesterpies@op.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
piekne auto... prestizowe, wszystkie panienki na te trzy literki na masce leca... super chodzi bokami lecz niedoswiadzeni kierowcy szybko moga zachaczyc o slup...:) samochod jest naprawde super!!
~leszek jesli ktos ma ten model to piscie na leszek.pi@interia.pl lub na gg2079914 chetnie sobie pogadam
Sedan 318 is 140KM 103kW
polecam w tym silniku te 1.8 is to 140 km i mozna troche poszalec tym bardziej ze to jest 5 dzwi jest to auto dla rodzinnego faceta ktory lubi czasem depnac. mam rowniez pelna elektryke
4,1
~Adinos adinos.janicki1@vp.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
co do wyboru bawarki przekonała mnie moja żona byłem bardzo sceptyczny co do tej marki leczteraz gdy mam zmieniłem zdanie i juz mnie nikt nie przekona do innej marki bmw to klasa sama w sobie i tylko ktoś kto nigdy niemiał nie jeździłi nie ekspluatowałto sie nigdy nie przekona są plusy i minusy aut pozdrawiam
~Razniewski23@wp.pl
Sedan 318 is 140KM 103kW
nie zamieniłabym tego auta na żadne inne,chociaż kilkoma markami jeździłam i kilka posiadałam.Dla mnie jest najlepsze
~aladyn
Sedan 318 is 140KM 103kW
Jak na wiek to auto jest świetne , brak oznak korozji ale dla pewności zleciłem konserwacje podwozia w profesjonalnej firmie zajmujacej się takimi sprawami , zapłaciłem 800 zł ale podobno na 8 lat mam spokój , ogólnie auto sprawuje się dobrze choć mógłby palić mniej jednak frajda z jazdy gwarantowana :) zresztą raz się żyje :D i szkoda marnować się w powolnym dieslu czy silniku z kosiarki na lpg :D , wsumie za mo model dałem 15 tys zł i mam...
~Ursus
Sedan 318 is 140KM 103kW
Z auta jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania.Wiem, że następne też bedzie BMW.
~MarciN22
Sedan 318 is 140KM 103kW
z zewnatrz jak i wewntrz dla mnie piekny samochod napewno nastepny bedzie Bmw
3,3
~Pablo
Sedan 318 is 140KM 103kW
bryczka niezla ale sypie sie bardziei niz popzednie audica b4 silniki jusz dwa wymienilem i ten tesz kuleie,jak kupowac to tylko w dobrym stanie moszna tanio kupic
BMW Seria 3 E36 Sedan