Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 325 td 115KM 85kW 1991-1998 (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_tygrys@tlen.pl
Sedan 325 td 115KM 85kW
Nic dodać nic ująć auto idealne dla młodego chłopaka, odkąd kupiłem bmw nei wstydze sie nigdzie zaparkować ani pod klubem ani nigdzie, a ople fordy i inne wynalazki ? to już do lamusa odchodzi stare auta to tylko dobre luksusowe auta a nie wyjeżdzone strucle juz za 8000 idzie dostać dobre bmw ja np. kupiłem tanio ale troche musze w nie włożyć bo chce by wyglądało jak igła ! i mam pewność że jak gdzieś jade to wróce a w oplu nigdy tego komfortu...
~luk
Sedan 325 td 115KM 85kW
BEATA solidny pewny samochód z w miarę dynamicznym silnikiem o cudownym dźwięku, który wcale tak dużo nie pali. wymaga regularnego serwisu. szkoda że jego proporcjonalna i udana sylwetka przez lata była szpecona przez tunerów zarówno domorosłych jak i firm tuningujących i temu autu przyklejono niesprawiedliwie plakietkę z trzema paskami. mój jest diesel i na szczęście tego unikł
~wodnik1981
Sedan 325 td 115KM 85kW
Piękne, wygodne auto.Silnik nie dostarcza sportowych emocji ale jak na diesla przystało jest elastyczny i ciągnie zdrowo:)Największą wadą jest mała podaż egzemplarzy wartych uwagi, większość aut to zamęczone rzęchy po agrotuningu aż żal na takie patrzeć:( Niestety kultura techniczna części ludzi w Polsce jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.Smutne ale prawdziwe
~kacper
Sedan 325 td 115KM 85kW
Oszczedne i szybkie , blachy ocynkowane i nie rdzewieją , wystarczy popatrzeć na ople czy fordy z tamtych lat wszystko gnije i rdzewieje a bmw dalej trzyma się jak nowe i mówie tu o nie bitych modelach bo jak auto miało jakąś przygode to wtedy inna bajka już. Dla mnie świetne auto a zarazem zadziorne i posiadające dusze.
~patryk
Sedan 325 td 115KM 85kW
Świetne i solidne auto godne marki bmw , ten silnik poprostu jest super , mało pali i jest bardzo dynamiczny . Mimo wieku daje frajde z jazdy i jest bardzo ładne z wyglądu. Recepta na utrzymanie silnika w super stanie to dobry olej i wymiana filtrów , ja śmigam na pełnym syntetyku i silnik pracuje jak nowy.
~Azzurek
Sedan 325 td 115KM 85kW
Ja bałem się marki BMW, bałem się tak dużego silnika.. ale zdecydowałem się i nie żałuję. Opinie, że BMW to cholernie drogie auto i paliwożerne obaliłem już po 6 miesiącach ekspoloatacji. Nauczyłem się też, że duży silnik jest milion razy lepszy niż mała pierdziawka. BMW BMW BMW i już zawsze BMW
~piotrek
Sedan 325 td 115KM 85kW
auto jak za tą cene, na ten rocznik bedac dobrze utrzymane moze pryzniesc naprawde duzo korzysci i przyjemnosci z jazdy. bez obaw mozna ruszyc nim w dluga trase a dlugosci tirow nie robia na nim wrazenia.
~jaroslaw.skowronski@fam.com.pl
Sedan 325 td 115KM 85kW
To całkiem przeciętny samochód. A ci , którzy mówią że się nie psuje, to wyjaśniam im: każda maszyna się psuje. Następna będzie znów toyota.
~Paweł
Sedan 325 td 115KM 85kW
Polecam ten samochód każdemu naprawde warto. Nie musi być akurat ten model bo każdy ma inny gust ale generalnie BMW obojętnie jakie.
~marcycha
Sedan 325 td 115KM 85kW
Bardzo dobra auto. Trochę twarde zawieszenie (ale ja takie lubie) i mało miejsca dla pasazerów, ale to jedyne wady. Bomba auto
BMW Seria 3 E36 Sedan