Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Dla 4 osób samochód jest bardzo komfortowy. Tylna kanapa świetnie wyprofilowana, przez co osoby siedzące po bokach mają na prawdę wygodnie. Niestety jeżeli się myśli o komfortowej jeździe w dalsze trasy w 5 osób trzeba poszukać innego samochodu. Przez tylny napęd wysoko umieszczony tunel środkowy skutecznie uprzykrza życie osobie siedzącej z tyłu na środku.
~Paweł
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jeśli chodzi o przednie miejsca w aucie to miejsca jest sporo jak dla mnie (180 cm wzrostu). Deska jest zaprojektowana idealnie. W tyle nieco mniej miejsca ale w moim odczuciu więcej niż w Audi A4 B5. Jedyny mankament mojego modelu to brak składanej tylnej kanapy :( to jest duży problem. Nie jest to pakowny samochód. Następne będzie kombi.
~niklucas
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Z przodu jest doskonale, z tyłu jest już gorzej, mam 182 cm wzrostu i lubię siedzieć daleko od kierownicy więc za mną jest już niewiele miejsca. Inna sprawa to przestrzeń bagażowa - w moim aucie nie ma możliwości składania oparć tylnych siedzeń (z resztą chyba w żadnym sedanie e46 nie ma takiej możliwości) a to poważnie ogranicza możliwości przewozowe.
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jak dla mnie - mam 190 cm wzrostu - całkowicie wystarczająca. Dla pasażerów również tych na tylnej kanapie też jest sporo miejsca, oczywiście w trzy osoby z tyłu może być trochę ciasno, ale przestrzeń na nogi i nad głową jest ok. Minus za nierozkładaną tylną kanapę. Ogólnie o ciasnocie mowy być nie może, jest wygoda :)
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Auto jest małe i kompaktowe. Nie wiem czego się spodziewasz. Kierowca siedzi wygodnie, pasażer z przodu też. Jednak jeżeli oni siedzą jak należy, osoby z tyłu ( szczególnie dorośli mężczyźni ) muszą obciąć sobie nogi na wysokości kolan, żeby komfortowo przejechać całą trasę.
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
jeżdzę przeważnie jako kierowca tego auta więc cieźko mi się wypowiadać. Wewnątrz jest sporo miejsca ale nie jest to wymarzona przestrzeń. Świetna sprawa to podświetlenia auta podczas wsiadania również tylnej kanapy.
~hellrider666
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest w sam raz (nawet dla większych osobników). W porównaniu na przykład z Audi A4 B5 sedan miejsca dla pasażerów z tyłu jest więcej i kanapa jest wygodniejsza !!!
~Robert
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jezeli chodzi o przod jest duzo miejsca nawet dla wysokiego kierowcy i calkiem wygodnie,z tylu juz jest troche gorzej z miejscem na nogi ale wystarczy spokojnie dla 4 osob,a poza tym 3ka to nie 7mka;-)
BMW Seria 3 E46 Sedan