Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Widoczność bardzo dobra w każde strony, w końcu nie jest to specjalnie duże auto. Widoczność przy parkowaniu przez tylną szybę dla mnie nie ma aż tak dużego znaczenia ze względu na zamontowane czujniki cofania. W czasie jazdy dokładnie wiadomo co się dzieje dookoła auta.
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Widoczność jest idealna. Tym autem potrafiłem parkować w takie miejsca, które na oko przeczą prawom fizyki. Dzięki widoczności właśnie i małym gabarytom wjedziesz wszędzie. Idealne auto dla kobiet, które mają problemy z parkowaniem.
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
W mojej wersji nie posiadam asystenta parkowania. W sedanie uważam że jest on bardzo potrzebny i planuje zamontować. Wysoko ustawiona szyba ogranicza widoczność i dla kogoś kto jeździł hathbakiem może sprawiać trudność.
~Paweł
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jak dla mnie bomba, Zarówno przednia i boczne szyby, lusterka. Jedyny minus to tylna szyba i cofanie. Ciężko czasem wyczuć odległość dlatego używam do tego lusterek no i parktronika. Bardzo pomocna rzecz :)
~Grzesiek
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jest to mój pierwszy sedan bez tylnej wycieraczki, ale mimo tego widoczność w E46 można ocenić na duży plus. Oryginalne lusterka, choć niektórym się nie podobają są duże i świetnie się spisują na drodze.
~niklucas
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Nie jest to hatchback więc widoczność do tyłu nie jest rewelacyjna ale może być. Natomiast na boki i do przodu jest bardzo dobrze - co ważne, przednie słupki nie ograniczają nam widoczności. To rzadkość.
~Johnny
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jak najbardziej w porządku. Gdy parkujemy tyłem mamy wrażenie że jesteśmy bliżej przeszkody niż faktycznie jesteśmy,(wersja sedan) dzięki czemu unikniemy kolizji.
~kubus
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Wbrew współczesnym trendom BMW ma szczupłe słupki przednie, przez co widoczność jest bardzo dobra. Z tyłu mam czujniki cofania, więc również nie mogę na nic narzekać.
BMW Seria 3 E46 Sedan