Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 136KM 100kW 1998-2001 (49) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkel
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Do drobiazgów można zaliczyć nie działające podświetlenie tablicy rejestracyjnej oraz otwieranie bagażnika z klamki-działą jak mu się chce,z pilota działa normalnie.To samo z migaczem z przodu,jak jest zamontowany nie działa,jak go wyjmujesz znów działa.Padnięta mata w siedzeniu pasażera,czego skutkiem jest świecąca poduszka,stały motyw w tych modelach,nie jestem pierwszy z tym objawem.
~Radek
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
kupilem jak auto mialo 202000 - od tamtej pory wymiana podnosnika szyby od strony pasazera (podobno typowa usterka przed liftem); dosyc czesto pala sie zarowki - boje sie kupowac drozsze, bo nie wiem czy to wina tanszych zarowek czy wina ukladu elektrycznego; zamglone reflektory przednie (podobno tez typowa usterka) - musze to spolerowac
~Kacper
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Delikatnie przycinał sie mechanizm podnoszenie szyby w drzwiach kierowcy,wyrobiła się poduszka mocująca tylnia belkę-słychać delikatne stuknięcie przy puszczeniu gazu.Przy okazji wymieniłem amortyzatory i wahacze z tyłu-bardziej \"przy okazji\" niż z realnej potrzeby.Padł też siłownik blokujący klapke wlewu paliwa.Ot typowe usterki tego modelu...
~DykuS17
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
nawiew - przekaźnik 100zł, zawieszenie szybko się zużywa na polskich drogach a wiadomo wahacze są aluminiowe gdzie cena jednego to wydatek wysoki od 400zł. To droga inwestycja. Termostat - 150zł drugi 110zł - częsta awaria w tym modelu.
~red
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Z drobiazgami to: zepsuła się mata pasażera-kupiłem emulator, koszt niecałe 50zł; więcej nic nie mogę sobie przypomnieć. Poza tym regularne zmiany oleju i filtrów. Zmieniam co 15000 na CASTROL EDGE SPORT 0W40 Longlife-04.
~Wilqlak
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
przednie listwy podpadały mam problem by je wpiąć i tylko tyle jak narazie mogli je zrobić jakimś innym sposobem lewa tylna szyba ma problem by się otworzyć na świat będę musiał rozebrać i zobaczyć co jest nie tak
~DJ
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Niestety zaraz po zakupie BMW wyszło kilka usterek na dzień dzisiejszy koszty to 5tyś zł ale jeszcze muszę wsadzić około 4tyś. Nie działa gniazdo zapaliczki, webasto pokazuje problem z ładowaniem i inne.
~tom_r@o2.pl
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
przez 8 lat oprócz standardowego serwisowania, trzeba bylo wgrac nowy sterownik klimatyzacji oraz urwał sie jakis zaczep samopoziomowania xenonow po jezdzie \'autostrada\' Wroclaw - Zgorzelec.
~deree
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
2 x raz padły wycieraczki w czasie powrotu. Pojawiła się rdza na nadkolu. I kilka innych. Sprężyna z tyłu, łączniki stabilizatorów, odkleja się tapicerka dachu, woda pod dywanikami.
~Michael
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
zasniedziale styki ksenonow, palaca sie masa tylnych lamp, problem z wyswietlaczem w radiu drobne naprawy przy zawieszeniu i przeniusienu napedu
BMW Seria 3 E46 Sedan