Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring (116) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 121 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barman1234@o2.pl
Touring 330 d 184KM 135kW
Klimatronik działa świetnie, w zimę idealnie dogrzewa a w lato trochę długo chłodzi ze względu na przestrzeń w kombi. Duży plus za możliwośc ustawienia innej temperatury powietrza z kratek wentylacyjnych kierowcy(np ciepłe powietrze na szybe i nogi a na twarz chłodne). Dzięki temu kierowca nie jest senny
~Kierowca
Touring 318 d 115KM 85kW
Automatyczna klima jest świetna. Wielki plus za osobną regulację temperatury powietrza skierowanej z kratek na konsoli i automatycznie uruchamiający się obieg zamknięty. Wydajność klimy bardzo dobra. Co do ogrzewania w zimie ciężko mi powiedzieć bo jeszcze o tej porze roku nie używałem auta.
~Przem777
Touring 320 d 136KM 100kW
Po wymianie "jeża", żadnych problemów z wentylacją, ogrzewaniem i klimatyzacją. Grzeje solidnie, zadanie dowolnej wartości temperatury jest jak najbardziej odczuwalne i utrzymywane na stałym poziomie. Rewelacja jeśli chodzi o opcję AUTO, bez włączania klimy.
~Krakus 2
Touring 318 d 115KM 85kW
czuć przebieg auta.trochę dłużej się grzeje kabina, klima też gorzej mrozi ale też nie powiem, że tragedia jest. Mam porównanie z przed 6-ciu lat i dla kogoś kto nie wie jak powinna mrozić czy grzać to nawet nie kapnie się, że mogłoby to działać efektywniej
~reMMAs@interia.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
wentylacja spisuje się bardzo dobrze, klima wychładza auto bardzo szybko, nawet po długim postoju w słońcu. Co do ogrzewania nie miałem jeszcze okazji, bo samochód kupiłem latem, ale biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzedniego auta na pewno będzie super.
~BędzieMocWrażeń
Touring 320 d 150KM 110kW
Układ działa sprawnie i skutecznie. Klimatyzacja jest bezawaryjna i spełnia swoją funkcję. Niestety połączenie diesla i niskich temperatur powoduje, że zimą trzeba uzbroić się w cierpliwość nim w środku zrobi się ciepło.
~Emil
Touring 328 i 193KM 142kW
Klimatrinik działa rewelacyjnie, płynnie zmienia rozkład nawiewów i temperaturę. Nie ma nagłych skoków siły nadmuchu i temp - jak to bywa w japońskich autach. Świetnym dodatkiem w mieście jest automatyczny układ obiegu wewnętrznego.
~karl
Touring 320 d 150KM 110kW
W porównaniu do innych samochodów kturymi sie poruszalem bądź poruszam tutaj działa to najsprawniej. Elektryczne ogrzewanie to swietne rozwiązanie na zimę. Pozatym jak na diesla to szybko się rozgrzewa. To naprawdę mocny punkt.
~PioGor
Touring 320 d 150KM 110kW
Odczułem standardową usterkę \"jeża\", pracuję nad tym aby to naprawić ale w zimie nie chcę się pozbawiać wentylacji, na ten moment nawiew faluje. Poza tym wszystko super, automatyczna klima jest bardzo fajna w obsłudze.
~pawel.g3@op.pl
Touring 320 d 150KM 110kW
Klima super, w mrozy też po kilku minutach już leci gorące powietrze.Minusem jest to, że jeśli na dworku jest kilka stopni na plusie to w środku gożej ustawić sobie temperaturę, tj. na 16st. jest za zimno, na 16,5st za gorąco.
BMW Seria 3 E46 Touring